Gulya Csárda Balatonszentgyörgy
8710 Balatonszentgyörgy, Külterület, hrsz. 0123 (76-os főút)

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy a térképen

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy értékelése:

2. helyezett a 3 balatonszentgyörgyi étterem közül
259. helyezett Balatonon - 766 étterem közül

csárda
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német, orosz, szlovák
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes ...
Különtermek:
kék terem - max. 80 fő
piros terem - max. 100 fő
Visa, EC/MC
Dreher Classic

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy bemutatkozása

Egész évben nyitva tartó éttermünk a Balaton déli csücskében, Balatonszentgyörgy határában, Keszthelytől 12 km-re, a 76-os főút mellett található. Közel van a sármelléki Fly Balaton repülőtér (kb. 10 km), valamint az M7-es autópálya két lehajtója is. A Balatont körbeívelő kerékpárút itteni szakasza az étterem előtt kanyarogva szeli át a tájat. A bicajosok számára külön menüajánlattal kedveskedünk.

Amíg az ételre várnak, nálunk a gyerekek sem unatkoznak! Az éttermet hatalmas, füves-fás terület öleli körbe – biztonságos távolságra az úttól. A füves területen az önfeledt szórakozást a játszótéren fából készült szabadtéri játékok és homokozó biztosítják. Az étterem tetején kis kilátó található, ahonnan gyönyörű panoráma tárul Balatonszentgyörgyre; a közeli Kis-Balaton Természetvédelmi Területre; a híres-nevezetes, közelben legelő szürkemarha gulyára.
Éttermünk egyedi megjelenésével a magyar csárdák különlegessége! A tekintetet magára vonzó épület nem csak kívülről, hanem belülről is kuriózum. A tágas tér szemet gyönyörködtető látvány, télen pedig a csárda közepén található forró búbos kemence teszi igazán otthonossá az itt-tartózkodást – a kellemes félhomályban egy pohár borral a kézben…

Az épület előtt hatalmas és kivilágított parkoló teszi lehetővé, hogy vendégeink könnyen megálljanak. Éttermünk a parkolóból akadálytalanul megközelíthető kerekesszékkel is!

Jöjjenek el hozzánk és kóstolják meg magyaros ételspecialitásainkat, naponta változó ajánlatainkat! Csoportoknak menüsorok és kedvezmények!

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy képei

Szállások Balatonszentgyörgy városában
Wellness csomagok Balatonszentgyörgy városában

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hétvégén születésnapot ünnepeltünk. Fiammal bélszín steak-et ettünk volna kinéztük az étlapról rendeltünk majd a pincér 10 perc elteltével közli csak egy darab húsuk van oda dugja az orrom alá az étlapot nézzek valami mást. VICC vasárnap délben nem tudok rendelni azt amit szeretnék ( kinéztük az étlapról a neten erre készültünk, hogy azt eszünk ).
Zalaegerszeg

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 25.
Nagyon tetszett! ! sokszor elmentünk már az étterem mellett, mást vártam belülről, de örültem a fehér színnek! Pincérek figyelmesek, akkor vannak ott amikor kell. Étlap magyaros, ez most jól is esett:-) A kiválasztott étel 10 percen belül meg is érkezett, ízlétes, bőséges finom! ! Elégedetten távoztunk, biztosan visszatérünk még, ajánlom mindenkinek!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
A legnagyobb melegben érkeztünk, párakapu fogadott minket, aminek a gyerekek örültek a legjobban. A rendelésünk hamar megérkezett, minden ízletes volt, talán a halászlébe elfért volna még egy kis kraft:), de az adagok megfelelőek, a gyerekeknek rendelt nyuszifüles rántott hús is emberes adag. A felszolgálók nagyon kedvesek voltak, pl.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Külföldről hazafele már másodszor tértünk be. A parkolóra rálátni, az asztalok naptól és széltől védettek. Egy esküvőre készültek, a kiszolgálás mégis gyors és udvarias volt. Levest és négy féle főfogást rendeltünk, mind ízletes és nagy adag volt. A házi limonádét, a jeges kávét és a palacsintát is ajánlom megkóstolni. Széchenyi pihenőkártyás fizetést elfogadnak.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Valóban az épület formája teljesen egyedi és ezáltal vonzza is az ember tekintetét! Maga a környezet nagyon szuper hatalmas hely van a gyerekeknek szaladgálni és van egy állatsimogató is nekik! Az ételek azok finomak és a kiszolgálás is viszonylag gyors, tovább a pincérek is kedvesek! Az ár érték arány is teljesen jó hiszen viszonylag korrekt áron kellő mennyiségű ételt kap az ember.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 30.
Kirándulásunk során láttuk meg az út mentén a csárdát. Nagyon megfogott bennünket már a külső és a környezete. Délután 3 óra tájt is szinte telt házas volt a szép és tiszta kert helyiség. A szívélyes fogadtatás után már csak a finomabb ételek és a jéghideg italok következtek. A kedves, udvarias felszolgálók szorgosan teszik a dolgukat, dicséret nekik!

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Hatalmas adagok . Árak megfizethetők . Minden finom és nagyon gusztusos . Az épület alakja fogott meg első látásra . Mindenkinek ajánlom ha arra jár .

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy tavaszi motorostúrát szervezett a környezetemben élő motorosok népe :) Balaton-felvidék, átkompolás Tihanyban, déli part és vissza Sopron. Igen ám, de délután 1 óra körül ugyancsak megéhezett a társaság. Mindig izgatta a fantáziámat ez a Gulya csárda, mivel a parkolás is kiválóan megoldható körülötte, hát itt tettük le a motorokat.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal is betértünk már a Gulya csárdában és soha nem csalódtunk. A kiszolgálás gyors és figyelmes,az ételek ízletesek és nagy adagokat adnak. Van választék bőven. Ha valaki csak egy menüre ugrik be az is talál biztos az 5 választható menüből kedvére valót. Kinn és benn is hangulatos az étterem.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Horvátországból hazafelé tértünk be ide, és egyáltalán nem csalódtunk. Nagy társasággal érkeztünk (11 fő), ennek ellenére nem kellett sokat várnunk az ételekre. A leves és a főétel is nagyon finom volt és hatalmas adag, két személyes tállal 3-an is jóllaktunk. A gyerekek nagyon élvezték a nagy parkot, játszóteret az étterem mellett, így hamar eltelt az idő, amíg az ételekre vártunk.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszentgyörgyön és környékén
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, ajándék pezsgővel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, változatos programokkal, szórakozási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.02.28.
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2021.06.30.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.08. - 2020.12.20.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
4 nap/3 éjszaka 35.850,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, szilveszteri vacsorával és bulival, korlátlan italcsomaggal, borvacsorával, élő zenével, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.03. - 2021.12.22.
Venus Hotel
Zalakaros
3-5 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba és a sportpályák használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.29.
Magdi Panzió
2020.12.26. - 2021.12.03.
Fürdő Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.30.
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.06.15.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2020.12.03. - 2021.12.03.

Szállodák Balatonszentgyörgy környékén
Hotel Vital Balatonszentgyörgy
Venus Hotel Balatonszentgyörgy
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Karácsony és két ünnep között (min. 3 éj)

Gulya Csárda BalatonszentgyörgyX