Minőségi hal-lakoma

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A tulajdonos Kánya Zolitól rendszeresen szoktam venni saját füstölésű halakat a káptalantóti termelői piacon. Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam a halsütödéjét, hiszen tudom, hogy csak minőségi alapanyagokkal foglalkozik.
Egyáltalán nem csalódtam.
Maga a hely a régi balatoni halsütödéket idézi, de pont ezért hangulatos, családias.
Az étlap nem zsúfolt, átlátható, mégis nehéz választani a finomságok közül.
Mi sült harcsát rendeltünk friss illetve céklás heringsalátával.
Hamar készen lett, és tényleg azt kaptuk, amit vártunk. A heringsaláta is isteni volt.
A tálalás is jópofa, mintha pizzás dobozból ennénk, igazi büfé-hangulatú, nagyon ötletes.
Haza is vittünk a halchipsből, ami még másnap is nagyon ízletes volt. No meg a céklás salátából, azt nem hagyhattuk ki másnap sem.
Összességében nagyon tetszett a hely, mind a kiszolgálásban, mind az ételek ízvilágában, minőségében. Maximálisan azt kaptam amit vártam.
Reményeim szerint még sokszor ehetek náluk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni H. Ágica felhasználót?    Igen

8252 Balatonszepezd
Csuki tér 2.

2020. június 26.
Kétszemélyes haltálat kértünk,vegyes sülthalakból ,sültkrumpliból,savanyúságból,friss salátából. A kiszolgáló kedvesen jelezte,hogy szerinte ez eléglesz négyünknek is. Így is lett még hoztunk is el belőle. Dél körül voltunk ott a terasz televolt,de kb 10 perc alatt megkaptuk az ételt frissen...