Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd
8252 Balatonszepezd, Csuki tér 2.

Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd a térképen

Wellness csomagok Balatonszepezd városában

Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd vélemények

Moson TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Kétszemélyes haltálat kértünk,vegyes sülthalakból ,sültkrumpliból,savanyúságból,friss salátából. A kiszolgáló kedvesen jelezte,hogy szerinte ez eléglesz négyünknek is. Így is lett még hoztunk is el belőle. Dél körül voltunk ott a terasz televolt,de kb 10 perc alatt megkaptuk az ételt frissen forrón . A kiszolgalás kedves figyelmes. Az ebéd pedig kíválló.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Ebbe a balatoni kilátással rendelkező büfébe az illat csalogatott be bennünket. A retró hangulatú büfében meglepő ételekkel is találkoztunk. Nagyon finom a moszatsaláta, a balatoni haltálhoz adott céklás heringsaláta is érdekes párosítás, bár azoknak akik az intenzív halízt nem kedvelik nem ajánlom. Finomak a házi szörpök és rétesek is.

H. Ágica TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonos Kánya Zolitól rendszeresen szoktam venni saját füstölésű halakat a káptalantóti termelői piacon. Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam a halsütödéjét, hiszen tudom, hogy csak minőségi alapanyagokkal foglalkozik. Egyáltalán nem csalódtam. Maga a hely a régi balatoni halsütödéket idézi, de pont ezért hangulatos, családias.
Budaörs
Ábrahámhegy

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Az idei nyár egyik kirobbanóan jó gasztroélménye volt Kánya Zoli Halsütőjében a fogas. A tudatlan és igénytelen magyar szerte a tó partján hekket kér a sütödékben, és "balatoni ebéd"-nek nevezi az argentin halat. Brrr. Itt viszont, az autentikus helyen keszeget és pontyot eszel, fogast és pisztrángot is ha akarsz, de harcsa is van.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszepezden és környékén
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2021.05.14. - 2022.05.14.
Napsugár Apartmanház
2021.05.14. - 2021.09.12.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 39.730,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2021.05.07. - 2021.12.17.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.05.14. - 2022.05.14.

Szállodák Balatonszepezd környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonszepezd
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Kánya Zoli halsütője és halfüstölője BalatonszepezdX