Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd
8252 Balatonszepezd, Csuki tér 2.

Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd a térképen

Szállások Balatonszepezd városában
Wellness csomagok Balatonszepezd városában

Kánya Zoli halsütője és halfüstölője Balatonszepezd vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Kétszemélyes haltálat kértünk,vegyes sülthalakból ,sültkrumpliból,savanyúságból,friss salátából. A kiszolgáló kedvesen jelezte,hogy szerinte ez eléglesz négyünknek is. Így is lett még hoztunk is el belőle. Dél körül voltunk ott a terasz televolt,de kb 10 perc alatt megkaptuk az ételt frissen forrón . A kiszolgalás kedves figyelmes. Az ebéd pedig kíválló.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Ebbe a balatoni kilátással rendelkező büfébe az illat csalogatott be bennünket. A retró hangulatú büfében meglepő ételekkel is találkoztunk. Nagyon finom a moszatsaláta, a balatoni haltálhoz adott céklás heringsaláta is érdekes párosítás, bár azoknak akik az intenzív halízt nem kedvelik nem ajánlom. Finomak a házi szörpök és rétesek is.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonos Kánya Zolitól rendszeresen szoktam venni saját füstölésű halakat a káptalantóti termelői piacon. Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam a halsütödéjét, hiszen tudom, hogy csak minőségi alapanyagokkal foglalkozik. Egyáltalán nem csalódtam. Maga a hely a régi balatoni halsütödéket idézi, de pont ezért hangulatos, családias.
Budaörs
Ábrahámhegy

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Az idei nyár egyik kirobbanóan jó gasztroélménye volt Kánya Zoli Halsütőjében a fogas. A tudatlan és igénytelen magyar szerte a tó partján hekket kér a sütödékben, és "balatoni ebéd"-nek nevezi az argentin halat. Brrr. Itt viszont, az autentikus helyen keszeget és pontyot eszel, fogast és pisztrángot is ha akarsz, de harcsa is van.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszepezden és környékén
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.08.29.
Andrea Villa
8 nap/7 éjszaka 6.429,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlő itallal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.15. - 2021.03.31.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.04. - 2022.03.04.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 35.000 - 37.500,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.29.

Szállodák Balatonszepezd környékén
Hotel Vital Balatonszepezd
Előnyári-őszi kikapcsolódás (min. 4 éj)
Nyári felfrissülés Füreden (min. 5 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)

Kánya Zoli halsütője és halfüstölője BalatonszepezdX