Balatonszepezd

Balatonszepezd
BalatonszepezdBalatonszepezd
BalatonszepezdBalatonszepezd

Balatonszepezd bemutatása

Balatonszepezd a Balaton északi partján, Veszprém megyében, Balatonfüredtől 20-25 kilométerre helyezkedik el.
Nevezetessége, a Sir-David Balaton Kastély az 1900-as évek elején épült Szepezdfürdőn. Építészetében és berendezésében a hagyományos ír Tudor-stílust követi.

Evés, ivás Balatonszepezden (4)

Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Balatonszepezd és környéke legfrissebb értékelései

2022.08.04egyedül
Kánya Zoli halsütőjéről jókat lehet olvasni, így aztán, amikor legutóbb Budapest fele tartottam Badacsonyból, vettem egy 180 fokos kanyart és leparkoltam az egység előtt. Több étel is csábító volt, végül a fish and chips mellett döntöttem, amit itt harcsából készítenek. A krumpli egyszerű...
2022.04.18családjával
Kedves udvarias kiszolgálás, hatalmas finom ételek. A 2 személyes tálak 4 főnek felel meg. Hangulatos hely. Ajánlom mindenkinek aki egy jót szeretne enni.
2024.03.17a párjával
Nagyon szép hely,aránylag elég gyorsan le lehet érni,mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kényelmes szoba,felszereltség tökéletes ellátás is minden igényt kielégít

Balatonszepezd és környéke kedvelt szállásai

Balatontourist Napfény Kemping Révfülöp - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Balatonszepezd és környékén

Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior, ZalakarosCsomagok már 19.876 Ft/fő/éj ártól
385 értékelés
Villa Plattensee VonyarcvashegyVilla Plattensee, VonyarcvashegyCsomagok már 12.540 Ft/fő/éj ártól
34 értékelés
Hotel Panoráma Balatongyörök BalatongyörökHotel Panoráma Balatongyörök, BalatongyörökCsomagok már 19.900 Ft/fő/éj ártól
173 értékelés
Art Hotel ZalakarosArt Hotel, ZalakarosCsomagok már 23.100 Ft/fő/éj ártól