Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos

8171 Balatonvilágos, Dózsa György u. 75.

Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos a térképen

Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos értékelése:

2. helyezett a 8 balatonvilágosi étterem közül
234. helyezett Balatonon - 712 étterem közül

H-CS 11:30-21:00
P 11:30-22:00
Szo 10:00-22:00
V 10:00-21:00
étterem, pizzéria, steak house, szálláshely étterme
fúziós
grill ételek ...
Gépzene:
blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, reggae, rhythm&blues, rock&roll
magyar, angol, német

Szállások Balatonvilágos városában
Wellness csomagok Balatonvilágos városában

Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2.
Hatan (két junior gyerekkel), spontán, de mégis telefonon előre foglalt asztalhoz ültünk a Lavenderben, internetes oldalon talált ajánlás alapján. Szivélyesen fogadtak az udvaron megterített asztalnál, gyors és profi kiszolgálásban volt részünk. Az ételek finomak voltak, ám miniatűrként hatottak (abszolút normál testfelépítésű vendégek vagyunk), ennek ellenére az ételek ellenértéke igencsak magas (tehát az ár/érték aránnyal van baj).
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 27.
Köszönjük értékelését.
Örülök annak, hogy ételeink minőségével, a körülményekkel és a felszolgálással elégedettek voltak.
Az ételek ára nem feltétlen mennyiségfüggő. A jó alapanyagok sajnos nem olyan áron vannak, mint egy falatozóban használt alapanyag. A jó személyzet szintén nem ingyen dolgozik. Elnézését kérem ha az átlag 3. 395.
Schwendtner Péter, tulajdonos

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Minőségi Hubertus [charolais) húsalapanyagot ilyen rosszul [moderálva - a szerk. ] elkészítve méh sosem ettem, köze nem volt a steaksütéshez. A többi étek is könnyen felejthető. A kiszolgálás nevetségesen diazfunkcionális, mintha diákok nyárimunkán ismerkednének a vendéglátás szakmai fogásaival, 24 percet vártunk csak az italrendelés megvalósulására, ugyanez a számlával a végén.
Válasz az értékelésre - 2018. július 31.
Kedves Ronan,

Sokat gondolkoztam, hogy miként reagáljak névtelen, pontatlan bejegyzésére (Hubertus Angus, és nem mellesleg alkalmazunk diákokat is szakmai gyakorlaton). Én megköszönöm inkább a hozzászólását, hiszen nincs olyan, hogy egy étterem, egy szállás, szolgáltatás vagy bármi mindenkinek egyaránt tessen.
Schwendtner Péter, tulajdonos

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor nagyon kedvesen fogadtak. Van kialakított gyermek játszó sarok és állatbarát hely. Az ételeik igazán ízletesek. A tálalás, az teríték ízléses, minden harmóniában van a hellyel. Az étlap számomra szűkös volt (a gyerekmenü volt a legszimpatikusabb), inkább a különlegesebb hal és tengeri ételek dominálnak.

Legnépszerűbb csomagok Balatonvilágoson és környékén
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
2020.06.04. - 2020.10.24.

Szállodák Balatonvilágos környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonvilágos
Hotel Wellamarin Balatonvilágos
Nyári pihenés 3 éjszakától
Senior ajánlat (min. 3 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)

Lavender Terasz Étterem BalatonvilágosX