Gréta18

Gréta18 adatlapja

Regisztráció2021.09.08
Utoljára itt2023.10.12

Kiváló 2023. augusztus 25.a párjával járt itt
Budapest közelsége és Herceghalom csendje, nyugalma miatt gyakran választjuk az Abacus Hotelt wellnes hétvégéink színhelyéül. Az ételek finomak, a választék megfelelő. A személyzet kedves és segítőkész. Szeretjük a szobák hangulatát. A wellness részleg sajnos gyakran zsúfolt, több medencére lenne szükség ekkora vendéglétszám mellett.
Kiváló 2022. március 23.a párjával járt itt
Tökéletes hely, tökéletes helyszínen! Az ételek kifogástalanok, a kiszolgálás a lehető legudvariasabb, az étteremből nyíló balatoni kilátás pedig utánozhatatlan. :) Nagy élmény szezonon kívül is, számomra a nyáron jellemző,Tagore sétányon hömpölygő tömeg nélkül feledhetetlen élmény volt az itteni tavasszal elfogyaszott ebéd.
Kiváló 2022. szeptember 7.a párjával járt itt
A Tópart Hotel Étterme közvetlenül a Balaton parton fekszik, a tó egy karnyújtásnyira, szenzációs a hely elhelyezkedése. Az ételek hibátlanok, az étlap minden igényt kielégít. A felszolgálás kifogástalan, az itt dolgozók nagyon kedvesk és barátságosak, a tisztaság makulátlan. Mi még biztos, hogy ide visszatérünk
Felhasználó fényképei:
Tópart Hotel étterme Balatonvilágos - Tópart Hotel étterme Balatonvilágos -