Világosi Étterem & Pizzéria Balatonvilágos

étterem, pizzéria

Világosi Étterem & Pizzéria Balatonvilágos vélemények

Délibusz TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Világosi szállásunkon csak reggeli volt, körbenéztünk. Egyértelműen a Világosi Étterem volt a nyerő! Magasak az árak? ? Pesten nincs 200-ért pizza? Dehogy nincs! És még nem is biztos, hogy jó. Az itteni jó! Bár közvetlen az út mellett van, ez csendes minimális forgalmú mellékutca. Remélem a túloldal még sokra lesz beépítve, így most kellemes zöldre és a mögötte felsejlő Balatonra szép kilátás van.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 22.
Augusztus végén látogattunk el az étterembe, mielőtt házhozszállítással már rendeltünk itt. Elégedettek is voltunk, ezért mentünk hozzájuk személyesen. Nem vártunk sokat, gyorsan asztalunkra került az ebédünk. A helyszíni fogyasztás annyira már nem tetszett. Átlagon aluli húsleves, egyetlen előnye a hőfoka, a tatárbifsztek (na jó:) Olyan érzésem volt, mint annak idején, amikor özönlöttek a német túristák.

Legnépszerűbb csomagok Balatonvilágoson és környékén
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
2020.06.04. - 2020.10.24.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 16.325 - 25.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.07.30.

Szállodák Balatonvilágos környékén
Holiday Hotel Csopak Balatonvilágos
Hotel Wellamarin Balatonvilágos
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

Világosi Étterem & Pizzéria BalatonvilágosX