Dalma Panzió Balatonvilágos

Dalma Panzió Balatonvilágos
Dalma Panzió BalatonvilágosDalma Panzió Balatonvilágos
Dalma Panzió BalatonvilágosDalma Panzió Balatonvilágos

Dalma Panzió Balatonvilágos bemutatkozása

Dalma Panzió Balatonvilágos - páratlan hangulatú, felújított szálláshely közvetlenül a Balaton partján

Igazi gyöngyszemre bukkantunk Balatonvilágoson, a Budapestről háromnegyed óra alatt elérhető balatoni településen. Ezzel a gyöngyszemmel ismerkedhetsz meg a következő sorokon, mely tipikusan az a szálláshely, aminek lelke van, hangulata pedig magával ragadó.

Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Dalma Panzió Balatonvilágos vélemények

Kiváló 2023. július 25.családjával járt itt
Nagyon pozitív tapasztalatokat szereztünk a balatonvilágosi Dalma Panzióban. Az esküvőnket tartottuk a helyszínen és szerencsére nem kellett csalódnunk. A hely láthatóan nemrég egy teljes körű felújításon esett át, minden nagyon modern és letisztult. A személyzettől nem tudtunk olyat kérni, amiben ne álltak volna a rendelkezésünkre akár a szervezési fázisban, akár az esküvőn.
Kiváló 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Eddigi nyaralásaink leg törpösebb szállását kaptuk a Dalma panzióban. 10 négyzetméter! Írják az oldalon, én elsiklottam felette. Szóval aki sok csomaggal utazna, egyeztessen velük. Aki légkondis szobát szeretne, az is! A szoba, az ágynemű tiszta volt, a reggeli a klasszikus rántottás-felvágottas rendszer volt, minden rendben volt azzal is.
Szörnyű 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Ha ez alapján a szálláshely alapján ítélik meg a magyarokat a külföldi turisták, akkor ez Magyarország szégyene! ! ! 2 éjszakát töltöttünk el, de már az első nap a megérkezéskor ki akartam fordulni a panzióból. Azonban a 4 éves fiammal voltam, aki már be volt sózva a Balaton miatt.
Dalma Panzió Balatonvilágos - BelsőDalma Panzió Balatonvilágos - BelsőDalma Panzió Balatonvilágos - BelsőDalma Panzió Balatonvilágos - BelsőDalma Panzió Balatonvilágos - BelsőDalma Panzió Balatonvilágos - EgyébDalma Panzió Balatonvilágos - Belső
Átlagos 2018. július 3.a párjával járt itt
2 ejszakat töltöttünk el, megerkezesünkkor mar csalodas ert bennünket, olyan szobat kaptunk ahol csak ket agy volt, szekreny hianyzott, tv. nem volt es hütö sem. Rögtön reklamaltunk a recepcion, es nagy nehezen kerestek nekünk egy nagyobb szobat ott mar volt hütö es egy szekreny, ami rank akart dölni, a ferjem tamasztotta ki, hogy legalabb valamit be tudjunk rakni, de TV itt sem volt, a tisztasagrol nem is beszelve, ablakok tele pokhaloval, szunyoghalo nem volt, mindenütt pokok masztak es muslicak.