4,4

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Balfi Halászcsárda Balf vélemények

Kiváló 2020. október 28.barátokkal járt itt
Szerencsére a kedvesem és a barátaim hallgattak rám, hogy ide térjünk. A pincér gyors és kedves, a hely tiszta, de el tudnék képzelni több díszítő elemet is. . . Itt már azért több vendég volt. Az ételek gyorsan érkeztek, bőségesek. Gratula a szakácsnak, tudom kis pont vagyok, és nem is vagyok profi étteremkritikus, de itt ettem életem eddigi legfinomabb halászléjét.
2020. augusztus 5.a párjával járt itt
Eisenstadtból visszafelé, már a szokásos ebédidő után, elég éhesen értünk ide. Csaknem minden évben betérünk ide, már tudom kívűlről, hogy kedden szünnap. De pénteken, nyitva. 1/2 3 körül hajtottam be az udvarukra: parkolóhely egy szál se. Valahogy azért bepaszíroztam a kocsit, mert épp egy asztal felszabadult, ahova le is telepedtünk.
Balfi Halászcsárda Balf - Étel/ital
Kiváló 2019. március 26.barátokkal járt itt
Balfra kezelésre járok. Most idén is készülünk párommal 3 hétre. Amit nem lehet kihagyni az a Halászcsárda. Gyors kiszolgálás, nagyon finom ételek. Biztos hogy ismét több alkalommal fogjuk meglátogatni. Kedvencem a gulyásleves, haltepertő. Utoljára februárban voltam egy ebédre. Halászlét nagyon finoman készitik el.
Balfi Halászcsárda Balf - Egyéb
2018. szeptember 21.családjával járt itt
Mostani soproni tartózkodásunknál az első próbálkozásunk nem sikerült: kedden akartunk útban Fertődre itt ebédelni, ám a kapu zárva: kedden szünnap. De pár nap múlva újra arra vitt az utunk, és így újra ehettünk finom halat. (Korábban már néhányszor voltam itt, tudtam, hogy jó. ) Most egy diétásabb ételt választottam, de az is nagyon finom volt.
Balfi Halászcsárda Balf - Étel/ital