9494 Balf, Fő u. 2.

Szállások Balf városában
Wellness csomagok Balf városában

Balfi Halászcsárda Balf vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Eisenstadtból visszafelé, már a szokásos ebédidő után, elég éhesen értünk ide. Csaknem minden évben betérünk ide, már tudom kívűlről, hogy kedden szünnap. De pénteken, nyitva. 1/2 3 körül hajtottam be az udvarukra: parkolóhely egy szál se. Valahogy azért bepaszíroztam a kocsit, mert épp egy asztal felszabadult, ahova le is telepedtünk.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balfra kezelésre járok. Most idén is készülünk párommal 3 hétre. Amit nem lehet kihagyni az a Halászcsárda. Gyors kiszolgálás, nagyon finom ételek. Biztos hogy ismét több alkalommal fogjuk meglátogatni. Kedvencem a gulyásleves, haltepertő. Utoljára februárban voltam egy ebédre. Halászlét nagyon finoman készitik el.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mostani soproni tartózkodásunknál az első próbálkozásunk nem sikerült: kedden akartunk útban Fertődre itt ebédelni, ám a kapu zárva: kedden szünnap. De pár nap múlva újra arra vitt az utunk, és így újra ehettünk finom halat. (Korábban már néhányszor voltam itt, tudtam, hogy jó. ) Most egy diétásabb ételt választottam, de az is nagyon finom volt.

Legnépszerűbb csomagok Balfon és környékén
EMAN Apartmanház Sárvár
2-3 éjszaka 18.333,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.200 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 17.000 - 22.600,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, wellness részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.03. - 2020.12.22.

Szállodák Balf környékén
Wolf Panzió Balf
Spirit Hotel Thermal Spa Balf
Hotel Wolf Balf
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

Balfi Halászcsárda BalfX