Bajánné Marica
Országjáró - 25 városban járt már

Bajánné Marica adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász
Regisztráció2014.03.19
Utoljára itt2024.01.01

Kiváló 2023. június 3.a párjával járt itt
Pár napot szerettünk volna pihenni, nem messze lakóhelyünktől. Igy esett választásunk a Heléne Hotelre Levélen. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással, a wellnessel. Családi vállalkozásban üzemelő Hotel, ahol mindenki nagyon kedves volt. Reggeli teljes mértékben megfelelt, majd egy jo kis sétát tettünk a környéken.
Kiváló 2017. április 3.a párjával járt itt
Mint mindig kivàlo es nagyon finom ètelek. Igazi csalàdias hangulat nagyon kedves kiszolgàlàs. Nagyon figyelmes szemèlyzet. Soha nem csalodunk. Mindig szivesen jövünk vagy ha ugy alakul előre rendelünk kajàt es hazavisszük. Minősègre es mennyisègre soha sem volt kifogàs.
Kiváló 2019. március 26.barátokkal járt itt
Balfra kezelésre járok. Most idén is készülünk párommal 3 hétre. Amit nem lehet kihagyni az a Halászcsárda. Gyors kiszolgálás, nagyon finom ételek. Biztos hogy ismét több alkalommal fogjuk meglátogatni. Kedvencem a gulyásleves, haltepertő. Utoljára februárban voltam egy ebédre. Halászlét nagyon finoman készitik el.
Felhasználó fényképei:
Balfi Halászcsárda Balf -