Kerekes Étterem Balmazújváros

4060 Balmazújváros, Veres Péter u. 4.

Kerekes Étterem Balmazújváros a térképen

Kerekes Étterem Balmazújváros értékelése:

4. helyezett az 5 balmazújvárosi étterem közül
404. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

Kerekes Étterem Balmazújváros vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Csak enni tértünk be a párommal. Nem volt valami olvasmányos a választék, így aztán a nagy melegben csak palacsintát és fagyikelyhet ettem. Ezekre is sokat kellett várni, nem tudom mi tartott ennyi ideig. Árban még épp tűrhető, az adagok szintúgy. Kint ültünk le, mert bent melegebb volt, mint a szabadban éppen tetőző 36 fok.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
A párommal jártam itt, mi nem szálltunk meg, csak ettük egy hosszú bringatúra közben. Kívülről semmi extra, sőt már-már jellegtelen maga az étterem és a panzió része is. A személyzet kicsit összeszedetlennek tűnt, ebédre értünk oda, a hely kongott az ürességtől. Belül kicsit retrós a hangulat a bútorok miatt, de nekem tetszett. Az étel finom volt, az ára tűrhető.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 28.
A közelben töltöttünk egy hétvégét, azonban csak félpanzióval, így két nap is ide jöttünk ebédelni. Nem túl forgalmas étterem, mindkét alkalommal csak mi voltunk, azonban a pincér nagyon kedves volt, az ételre nem kellett sokat várni, és nagyon finomakat ettünk. A hagymalevesük sajtos pirítóssal isteni, a gyümölcsleves vaníliafagyival szintén!

Legnépszerűbb csomagok Balmazújvárosban és környékén
Miki Apartmanok & Vendégházak
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Attila Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, korai érkezéssel, ajándék bor bekészítéssel, korlátlan teafogyasztással, ingyenes tűzifa szabadtéri sütéshez
2020.01.16. - 2020.12.31.
Prima Villa 1
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.01.05. - 2020.12.23.

Szállodák Balmazújváros környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Balmazújváros
Hotel Rudolf Balmazújváros
Hotel Divinus Balmazújváros
Hűsítő pillanatok (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

Kerekes Étterem BalmazújvárosX