Hotel Kamilla Balmazújváros ★★★★

Hotel Kamilla BalmazújvárosHotel Kamilla Balmazújváros
Hotel Kamilla BalmazújvárosHotel Kamilla Balmazújváros

4Szolgáltatás

A Hotel Kamilla legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla (min. 2 éj)
Tavaszi Basic Kamilla
2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2025.01.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kamilla Balmazújváros vélemények

Kiváló 2023. október 16.a párjával járt itt
Nagyon előzékeny és kedves személyzet, a portán az ügyintézők rugalmasan , és halasztás nélkül segítettek a felmerülő kérdésekben. A takarítás kiváló. A vacsora menű nagyon finom és változatos volt, talán a reggeli kicsit szinesebb lehetett volna. Külön megemlíteném a masszázs szolgáltatást ami igazán hasznos és kellemes volt mindannyiunk számára. Maximális elégedettség, máskor is visszajövünk.
Kiváló 2023. augusztus 11.a párjával járt itt
Szuper jó hely talán ez lesz a kedvenc lesz, kisgyermekek is nagyon szuper lehet fürödni, pihenni minden közel van ami látnivaló csodálatos szoba, ételek csak ajánlani tudom
Kiváló 2023. május 31.gyerekekkel járt itt
Igényes konyha, a standard franciaágyas szoba nagyon tágas volt, több asztallal, fotelokkal, székkel. Kényelmes ágy, törülközőszárító a fürdőköpenynek, hajszárító. A szobánk a palyaudvarra nézett, éjjel/hajnalban a várakozó mozdonyok kissé zajosak nyitott ablaknál. Szuper, hogy át lehet sétalni a fürdőbe és hogy a szállónak saját termálvizes medencéje van.
Kiváló 2022. december 8.a párjával járt itt
Valóban nagyon kellemesen éreztük magunkat. Meg voltunk elégedve a személyzet segítőkész, udvarias, gyors volt.
Amit írok csak azért teszem, hogy segítség legyen a jövőre nézve: a szobában az éjjeliszekrény nagyon alacsony nem lehet este olvasni a lámpák fényében. Mivel nyugdíjas csoport vezetője vagyok talán a jövőben ellátogatnánk a Kamilla Hotelba 20-30 fővel.
Kiváló 2022. május 14.a párjával járt itt
A szálloda a kissé lepukkant vasútállomással szemben van. A környezet szebbé tétele még az önkormányzatnak komoly feladat lesz, hiszen fontos az összkép is. Viszont, ahogy beléptünk a szállodába kellemes, barátságos recepció és recepciós fogadott. Korábban érkeztünk 2 órával, ennek ellenére elfoglalhattuk szobánkat, mely a második nagy meglepetés volt!
Hotel Kamilla Balmazújváros - VendéglátásHotel Kamilla Balmazújváros - VendéglátásHotel Kamilla Balmazújváros - Külső képHotel Kamilla Balmazújváros - VendéglátásHotel Kamilla Balmazújváros - BelsőHotel Kamilla Balmazújváros - SzobákHotel Kamilla Balmazújváros - Medence/kertHotel Kamilla Balmazújváros - VendéglátásHotel Kamilla Balmazújváros - Szobák
Kiváló 2021. szeptember 4.családjával járt itt
Csak jót tudok mondani a helyről. Mindenkinek javaslom, hogy menjenek el. Családommal töltöttem el ott egy hétvégét. Semmi panaszunk nem lehet, a szálloda nagyon szép, a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. A strandon is kellemes volt, tiszta medencék, szaunában remek felöntések.
Kiváló 2021. augusztus 27.a párjával járt itt
Rugalmasan megoldották a foglalás során felmerült problémát, köszönöm. A parkolás problémás, a bejárat megközelítése megoldásért kiált. Kényelmes, tágas szoba, talán beférne egy ruhaszárító a fürdőruha, törölköző, köntös számára. Szuper ágy. Kiváló konyha. Bő választék a svédasztalon reggel és este.
Kiváló 2021. július 26.a párjával járt itt
Nagyon kellemes szálloda annak aki tényleg pihenésre nyugalomra vágyik. Félpanzió nagyon jó volt mindig volt valami újdonság. Fürdőben sokféle vízhõfok így mindenki talál kedvére valót jó meleg gyógyvíz,úszómedence hidegebb de kellemes úszásra. Mi nagyon jól éreztük magunkat,pihentünk sokat fürödtünk. Tölünk kicsit messze van de megérte.
Kiváló 2021. július 18.gyerekekkel járt itt
Csendes, de a központban lévő szálloda, sok minden elérhető a szálló közelében. Kedves, segítőkész személyzet. Szuper erős wifi, a légkondi egyénileg szabályozható. Nagyon tetszett, hogy a strandra át lehet menni és korlátlanul lehet használni. Az ágy csúcsszuper, nagyon kényelmes a matrac, nincs kifeküdve, jó kemény, kispárnát is kaptunk.
2024. március 26.a párjával járt itt
Az etelekkel nem voltunk megelegedve.
Hideg volt a vacsora, a levesen kivul,
Szolni kellett, hogy tegyenek ki etelt, mert nem vettek eszre,hogy elfogyott ,
A felszolgalok kedvesek voltak, rogton hoztak, amit kertunk.
De miert kellett kerni? Mashol figyelik, hogy ha valami fogyoban van, mar hozzak a potlast.
Erre kellene nagyon odafigyelni.
A gyogyviz nagyon jo.
Hotel Kamilla Balmazújváros a térképen
4060 BalmazújvárosKastélykert u.1-2.
1900
• gyógymedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé
Wellness Hotel Szindbád