Nagyon meg voltunk elégedve a szállodával és minden mással is.4en voltunk 2szobában.egyedül az utcai rész volt zajos.
ősszel szeretnénk a barátnőimmel is ellátogatni Önökhöz, majd figyelemmel kísérem az ajánlatukat.
A fürdőbe való átmenetel is nagyon kedvező volt.
Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!



























