grocceni: Igazi csárdahangulat - Udvarház Étterem Bánd

Udvarház Étterem Bánd értékelése
1. helyezett a 2 bándi étterem közül

Igazi csárdahangulat

2015. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. április 4.
Külföldi vendégeket vittem a híres helyre. Már a bejáratnál pálinkával és pogácsával vártak bennünket a parasztruhába öltözött lányok. Sofőrünk colát szeretett volna inni, de csak bodzaszörpöt kapott. Ez egy ilyen hely - nyugtattam őket. A legények petrencés rudakon hozták ki a kétféle levest, aztán fából faragott teknőszerű edényekben jöttek a sültek. A legvégén pékkapáton nyújtotta be mindegyik vendégnek a pincér a kapros túrós pitét. Mi ugyan előre megrendelt ételeket fogyasztottunk, de láttuk, hogy az alacarte vendégek gyúródeszkán olvashatták az ételválasztékot - ugyanis írott étlap nincs. Ajánlom a helyet!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni grocceni felhasználót?    Igen

Udvarház Étterem  Bánd
8443 Bánd
Petőfi út 2.

2019. augusztus 27.
A szentgáli őstiszafásba indultunk túrázni, de gondoltuk, előtte bekapunk néhány falatot. A nagy fedett részben kaptunk helyet. Kint rekkenő hőség, bent tökéletes hőmérséklet. Kóstoltunk házi szörpöt, levest, főételt és desszertet is. Tökéletes harmóniában voltak mindenhol az ízek, az adagok...