A fővárosig elért a híre

Kira Vendéglő BékésKira Vendéglő Békés a térképen

2018. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. május 21.
Immáron 8 éve, hogy megnyitott Békés kisvárosában egy családi házból kialakított kocsma helyén a Kíra Vendéglő. Nem titkolják, sőt büszkén hirdeti úgy az éttermet az alapító házaspár, hogy ez az ország első cigány vendéglője. A névválasztás is "családon belül marad", a tulajdonosok kislányát is így hívják. Én nem ismerem a cigány ételeket, de az étlapon egyértelműen magyaros fogások találhatóak, azon belül is a házias, falusi, tradicionális ízek. Az étlapon 3 tipikus cigány étel szerepel a nyitás óta, én őszintén szólva egyikhez sem kaptam kedvet: kacsanyak, csirkefarhát és cigánytyúkos káposzta.
A budapesti Hold utcai piacon, a Gasztrohold napokon is bemutatkoztak, sokak megelégedésére főztek.
Hatalmas adagok, barátságos árfekvésben, mindehhez kicsit hangos, de vidám hangulat párosult a személyzet részéről.
2018-ban Békéscsabán is újabb éttermet nyitottak.
Ár / érték arány:Kiváló
Kira Vendéglő Békés - BelsőKira Vendéglő Békés - Étel/italKira Vendéglő Békés - Étel/ital

Kira Vendéglő további értékelései

2024.03.15gyerekekkel
Nagyon finom ételeket készített a Géza a kisfiam szülinapjára.Nagyön köszönjük Neki!Személyzet is nagyon kedves volt.Csak ajánlani tudom őket!
2023.08.19barátokkal
Gyulai strandon kifogástalan kiszolgálással és nagyon finom ételekkel csábítottak minket. Tényleg! Nagyon elégedettek voltunk. Ezek után mindenképpen ki akartuk próbálni a fix éttermüket. Ha most azt írom, inkább maradtunk volna a gyulai időszakos kajálda mellett, mindent elmondtam.
2022.04.28családjával
Véleményem szerint ennek a helynek nagyobb a lángja mint a füstje! A szlogenjük : Cigányos vendégszeretet. Ami véleményem szerint pocsék ! Ha ez a vendégszeretet akkor nem nevezhető sem étteremnek , sem vendégszeretet, A mosdóban nem tudtam kezet mosni, a kiszolgálás abból áll kihozzák az...
Panoráma Étterem és Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel