Cafe One Békéscsaba

4,5
az 57 békéscsabai étterem közül
kávézó - kávéház

Cafe One Békéscsaba bemutatkozása

A Cafe One egy igazán sokoldalú hely: nemcsak kávékat és fagyikat kínálnak, hétvégi estéken alkoholmentes és alkoholos italokat is.

Arcanum Hotel Békéscsaba - Tavaszi ébredés
09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Cafe One Békéscsaba vélemények

2022. szeptember 7.barátokkal járt itt
Többször betértünk már egy kávéra vagy cappuccinora. Nem csalódtunk. Udvarias, gyors kiszolgálásban volt részünk. Kint és bent is lehet fogyasztani. Az ár hasonló a többi kávézohoz. A város nyüzsgését lehet szemrevételezni. Nekünk bejött a hely.
Kiváló 2022. március 28.a párjával járt itt
A város központjában, a sétáló utcán található ez a kávézó. A kirakatban látható sütemények színvonala ragadott meg minket ezért szerettük volna meg is kóstolni. Egyik süti szebb volt mint a másik. Az áruk magas, de az ízük, minőségük azzal arányos. A választott kávé is igényesen elkészített volt.