Halcentrum Vendéglő Békéscsaba

5600 Békéscsaba, Andrássy u. 3-5.

Halcentrum Vendéglő Békéscsaba a térképen

Halcentrum Vendéglő Békéscsaba értékelése:

20. helyezett a 47 békéscsabai étterem közül
322. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

Halcentrum Vendéglő Békéscsaba vélemények

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Rendeltem már többször innen, de valószínűleg ez volt az utolsó. Túl sűrűn nem választom ezt a helyet, de amikor innen rendelek, akkor mindig ugyanazt választom, kivéve most. A mai ebédnek marhapörköltet választottam tarhonyával. Sajnos eléggé mellé nyúltam. Már ránézésre is fura volt, bánom is, hogy nem vittem vissza személyesen.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Elszörnyedve olvastam az eddigi értékeléseket. Évek óta oda járunk a gyerekeimmel. Maximálisan meg vagyunk elégedve az étteremmel. Van kisebb helység is ahol teljesen családias a légkör. Bőséges az adag és van miből választani. Az ebéd mellé /(ingyen) valóban jár a víz illetve szódavíz korlátlanul gépből/A hely tiszta és kultúrált.

2016. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Az imént olvastam néhány negatív kritikát a helyről! Nos énezek közül én csupán azt tapasztaltam korábban, hogy a tulaj a vendégek előtt üvöltötte le a pincér tanonc fejét valamilyen bagatel hibáért! (Bár gondolom ez máshol is előfordulhat. ) Október elején az egyik kollégámmal ebédeltünk itt ,ő őszibarack krémlevest rendelt csülökkel pékné módra sült krumplival, én pedig ugyanezen levest szezámmagos csirkemellfalatokat szintén sült krumplival.

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A városban köztudomású, hogy a létező legutolsó minőségű alapanyagokból vásárolnak. [moderálva - a szerk. ] És akkor nagyon enyhén fogalmaztam. Többször előfordult velem is, hogy több napos, kiszáradt, ehetetlen, büdös ételt kaptam. Ezek után fogalmam sincs se nekem, se több embertársamnak a környezetemben, hogy hogy a fenébe működik még mindig ez a hely.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sajnos elkövettük azt a hibát, hogy a városban járva beültünk ebbe a vendéglőbe, bár már a legelején intő jel volt, hogy a bejáratnál lévő üvegablak mögé helyezett étlap csak úgy tessék-lássék módon volt begyömöszölve, de ekkor még nem gondoltam, hogy ez a kis igénytelenül begyűrt papírdarab valójában az egész hely minőségét szimbolizálja.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kezdetben sokat jártunk ebbe az étterembe. Ami vitathatatlan érdeme a helynek, hogy óriási a választék menüs ételek közül, itt valóban mindenki megtalálja azt a fajta étket, amit szeretne. Korábban azért szakítottunk először a hellyel, mert előfordult egy vasárnapi ebédnél, hogy nagy adagot adtak, amit nem bírtunk megenni és megkértük a pincért, hogy csomagolja be nekünk.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 21.
Szeretek ide járni ebédelni,akár egyedül,akár barátokkal-szeretem hogy kedvenc ételem a halászlé minden nap van,ezenkivül nagy választék mindenféle ételből,udvarias kiszolgálás,jó árak.hazavinni lehet amit nem tudok megenni,ételesben is hazalehet vinni külön menüt,jo helyen van,a város szívében.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 13.
Több napos étel kiadása amely sokszor romlott , ordítozás mindennap bent a konyhán. Teljesen szervezetlen. Csoda, hogy van mindennap vendég. A feszült hangulatot nap mint nap éreztetik. Bent a konyhán belenyúlnak, belenyalnak a levesbe, úgy nézik meg, hogy milyen a hőmérséklete, ezt sokszor az ablak előtt előttünk tették meg. Zsíros, mocskos tálcán lökték oda az ételt.

2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. július 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
házhoz szállításnál történt, sajnos többször: ehetetlen, savanyú, illatra is érezhetően romlott ételt kaptam/kaptunk. Munkahelyre rendeltünk rendszeresen 5-6-7 kollégával. A második említett eset után, soha többet, nagy ívben kerüljük! első alkalommal, nem voltunk biztosak benne hogy valóbban romolt étet szállítottak ki, másodig alkalommal 4 kollégám rendelt ugyan azt, a napi ajánlatból, de egyikőjük sem tudta megenni.

2013. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. július 2.
A menüs ajánlataikat kóstoltam többnyire ebédszünetben, amivel mindig megvoltam elégedve. Rengeteg féle ételből lehet választani, és mind nagyon finom. Egyáltalán nem jellemző a megszokott menza íz, inkább házias jellegűek. Nagyon forgalmas, rengeteg ember jár ide ebédelni, de nem hiába választják ezt!

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Gesztenyés Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2020.04.10. - 2020.04.13.
Margaréta Apartman
2020.03.29. - 2020.11.30.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 2.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2020.12.22.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.15.
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.245,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, szilveszteri bekészítéssel, masszázságy használattal, fürdőbelépővel, ajándék kávéval, kerékpár és sportudvar használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Liza Apartman
Wellness Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 15.049 - 40.732,- Ft/fő/éj között: teljes ellátással, Wellness Oázis és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.04.11. - 2020.12.20.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.08.31.
Leila Apartman
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2021.01.03.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Csobbanás a nyárba (min. 2 éj)

Halcentrum Vendéglő BékéscsabaX