Kiskézműves Cukrászda Békéscsaba

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Kiskézműves Cukrászda Békéscsaba vélemények

Kiváló 2020. október 10.gyerekekkel járt itt
A hírneves gyulai Kézműves Cukrászda a békéscsabai Csaba Center Bevásárlóközpontban is nyitott egy kisebb egységet Kiskézműves Cukrászda néven. A plázában lévő mozi volt a fő célpontunk, de volt még a film előtt némi időnk kávézni. Az elviteles vásárlókat a pultnál szolgálják ki, de helyben fogyasztás esetén asztali szerviz van.
Kiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étel/italKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étel/italKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étel/italKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - BelsőKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - BelsőKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - BelsőKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étlap/itallapKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étlap/itallapKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Külső képKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - BelsőKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - BelsőKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étel/italKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étel/italKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étel/italKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Belső
Gyenge 2019. április 18., kollégákkal járt itt
Napokban tértünk be, pontosabban ültünk ki kávézni. Gondoltuk szép napos időben kint foglalunk helyet Nem sokat kellett várni az igaz,nem is voltak sokan de a kiszolgálással nem voltunk elégedettek. Kicsit unott volt a felszolgáló. A kávé sem volt extra. Borravalót kevesellte látszott rajta. Én csak akkor szoktam adni, ha "megérdemlik". Legközelebb más hová térünk be.
2016. június 3.a párjával járt itt
Isteni süteményeket lehet kapni, mindig friss és különleges vásárlás közben is be lehet ugorni egy sütire
2014. november 12.barátokkal járt itt
Jól mehet az üzlet a gyulai Kézműves cukrászdának, ha a Csaba centerben is nyitottak egy egységet. Ami egyébként örvendetes dolog, hiszen a cukrászat jobbik felét képviselik. A választék nyilván hasonló a cég gyulai üzletééhez, itt is lehet csokikülönlegességeket venni, amit csak javasolni tudok mindenkinek.
Kiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Étel/italKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - BelsőKiskézműves Cukrászda Békéscsaba - Egyéb