Kupak Kézműves Sörház Békéscsaba

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Kupak Kézműves Sörház Békéscsaba vélemények

Kiváló 2023. október 18.egyedül járt itt
A Kupak Békéscsaba legjobb sörözője. Tavaly áprilisban ültünk be a nagyobbik fiammal egy Nádorbeli borvacsora előtt. Nagyon jól éreztük magunkat, a kiszolgálás ismét remek volt. Idén júniusban is beültem, ezúttal egyedül egy pohár NEIPA sörre, nem okozott a hely csalódást ezúttal sem.
Kupak Kézműves Sörház Békéscsaba - EgyébKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - EgyébKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - EgyébKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - EgyébKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Külső képKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - BelsőKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - BelsőKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - BelsőKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - BelsőKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Étel/italKupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Külső kép
Kiváló 2018. október 22.barátokkal járt itt
A Kupak nevű kézműves sörözőbe évente legalább egyszer beülünk, mert ha már ott vagyunk a soha ki nem hagyott Kolbászfesztivál alkalmával Csabán, akkor szinte kötelező ide is ellátogatni. Legutóbbi írásban is rögzített látogatásunk óta két dologban is fejlődtek.
Kiváló 2018. április 26.barátokkal járt itt
Már nyitás óta kedvenc helyem! A legjobb sörök kaphatóak, eszméletlen stílusos a helyszín és kedves a kiszolgálás ;) Nyáron zenés esteket szoktak szervezni több műfajban pl. jazz, blues, acoustic énekes csapatok. A város közepén szép környezetben, kinti fogyasztási lehetőséggel könnyen megtalálható.
Kupak Kézműves Sörház Békéscsaba - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 7.a párjával járt itt
VÉGRE, VÉGRE, VÉGRE. . . . . :)
Végre egy söröző Csabán, ahol CSAK és kizárólag kézműves söröket lehet kapni (és fogyasztani). Csapon 4 féle van (mindig változó), üvegesben meg átláthatatlan mennyi féle (szerintem legalább 50), jó részük behűtve, szépen "fogyasztható" állapotban.
Kiváló 2016. július 23.barátokkal járt itt
Étteremnek nem igazán tudom mondani, viszont az ott elfogyasztott sörök kiválóak, ízükben egyedi jellegűek. Ételek közül a klasszikus könnyen, gyorsan elkészíthető pub jellegű ételek vannak, amik ízvilága egyszerűségük ellenére kiváló. A sörök árai brutálisak, azonban az ízük is az, így nem az marad meg az emberben, hogy mennyi pénzt is hagyott ott az este folyamán.
Kiváló 2016. június 8.barátokkal járt itt
A békéscsabai Kupakban tavaly voltam először a Kolbászfesztivál alkalmából. Az igazság az, hogy sok nekem egész nap lődörögni a vásárban, ezért mindig kisétálok a városba is. Nem ritkán fel is fedezek egész jó helyeket ezeken a portyákon, mint például a legutóbb egy minőségi csokoládézót és a Kupakot.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 13.barátokkal járt itt
Nagy meglepetés volt számomra amikor megnyílt a hely, mivel hasonlóba még nem jártam (addig-azóta már igen Egerbe), nagyon szép helyet talált magának Békéscsabán ez a páratlan kis gyöngyszem, amennyiben az ember szereti a sört, a nem akármilyen sört.