Szkaliczki Vendéglő Békéscsaba

5600 Békéscsaba, Szemere u. 21.

Szkaliczki Vendéglő Békéscsaba a térképen

Szkaliczki Vendéglő Békéscsaba értékelése:

16. helyezett a 45 békéscsabai étterem közül
254. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

Szkaliczki Vendéglő Békéscsaba vélemények

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 3.
A kollégával még tavaly (2018 szeptemberében)utaztunk Békéscsabára,de a szállás ahova foglaltak nekünk vacsorát nem tudott adni,így kerestünk magunknak egy éttermet,ahol meg vacsorázhattunk. Kellemes meglepetésben volt részünk,mer 5 perc autózásra volt,a parkolás már nehezebb volt,de mikor beléptünk,egy igazi kis vendéglőbe tértünk be aminek nagyon barátságos volt a hangulata.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Tegnapi nap /2018. 07. 29-én/ ebédeltünk /4 fő/ a Szkaliczki Vendéglőben. Nagyon meg voltunk elégedve! A hely könnyen megközelíthető, hangulatos. A kiszolgálás gyors és pontos. Az ételek nagyon finomak, a mennyiség bőséges volt. Nagyon ajánlom másoknak is, azért is mert itt lehet fizetni Szépkártyával is. Az árak elfogadhatóak. Ajánlom másoknak is!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 10.
Kiváló konyhája van a vendéglőnek. Utóbbi alkalommal kipróbáltuk a Poprádi májgombóclevest, hát leesett az állunk. . . Ugyan májgombóc nem volt túl sok benne, ÁMDE sok egyéb más igen (kolbász, krumpli, gomba, zöldségek), szóval egy jó kis tartalmas, tejfölös levest kaptunk, de nem is ez a lényeg, hanem valami isteni finoman volt megcsinálva (és az adag se egy csészényi volt, hanem rendes nagy tányér), szóval csak ámultunk és hüledeztünk, hogy húúú de finom.

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. július 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Érettségi találkozón, illetve előtte már családdal (3 kis gyerekkel) is voltunk itt. Nagyon hangulatos vendéglő, bőséges adagokkal és készséges kiszolgálással találkoztunk. A találkozó szervezésében sokat segítettek, és nagyon rugalmasak voltak. Amikor családdal voltunk itt, akkor a gyerekek is jól érezték magukat, még gyereksarokkal is rendelkeztek.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos kis vendéglő. Kedves, figyelmes kiszolgálással. Nagyon jól éreztük magunkat. Hamar elkészült az ebédünk, ami nagyon finom és bőséges volt. Szeretnénk legközelebb is ott ebédelni. Amint megérkeztünk rögtön ott volt a pincér. Annak nagyon örültünk, hogy gyerek menü is volt. Ha időnk engedi, hamarosan ismét meglátogatjuk a vendéglőt.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 4.
Finom ételek, kedves személyzet, hangulatos, szép környezet jellemzi a helyet. Nem túl drága, bőséges adagokat kaphatunk. Minden ízlést kielégít a választék, hiszen vannak nehezebb és könnyebb fogások az étlapon és amit külön méltányolok, hogy lehet kis adagot is kérni csaknem minden ételből. Már többször ettünk itt barátokkal, családdal, kettesben és még nem csalódtunk.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 4.
A családias étteremben a kiszolgálás hibátlan, az ételek finomak, megfizethetőek és hatalmas adagokat adnak. Nincs nagy választék, de ami van az finom. Jellemzően magyaros ételeket kínálnak. Ár-érték arány nagyon jó. Kellemes terasza is van az étteremnek. A város 3 legjobb étterme között van szerintünk.

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.03. - 2021.12.23.
Édenkert Apartmanház
5-7 éjszaka 2.428,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.04.30. - 2021.12.24.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 18.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépőkkel, finn szauna használattal, belépő vásárlási lehetőséggel, parkolással
2021.06.27. - 2021.08.29.
Margaréta Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.
Szamócás Apartman
2021.08.01. - 2022.06.23.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.23.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2021.06.22. - 2022.06.23.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2022.06.23.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

Szkaliczki Vendéglő BékéscsabaX