Szkaliczki Vendéglő Békéscsaba

Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Szkaliczki Vendéglő Békéscsaba vélemények

2022. június 7.családjával járt itt
A Szkaliczki jobbacska fősodratú étterem. Korrekt volt a csülkös pacal, egyik asztaltársam szerint rágós, én viszont szeretem, ha van tartása a pacalnak. A csülökdarabokat mintha megsütötték volna mielőtt belekeverték a pörköltbe. Nagyon gyenge minőségű, nem is friss ipari kenyeret, átlagos uborkát és petrezselymes krumplit adtak hozzá.
Szkaliczki Vendéglő Békéscsaba - EgyébSzkaliczki Vendéglő Békéscsaba - EgyébSzkaliczki Vendéglő Békéscsaba - EgyébSzkaliczki Vendéglő Békéscsaba - EgyébSzkaliczki Vendéglő Békéscsaba - EgyébSzkaliczki Vendéglő Békéscsaba - EgyébSzkaliczki Vendéglő Békéscsaba - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 3., kollégákkal járt itt
A kollégával még tavaly (2018 szeptemberében)utaztunk Békéscsabára,de a szállás ahova foglaltak nekünk vacsorát nem tudott adni,így kerestünk magunknak egy éttermet,ahol meg vacsorázhattunk. Kellemes meglepetésben volt részünk,mer 5 perc autózásra volt,a parkolás már nehezebb volt,de mikor beléptünk,egy igazi kis vendéglőbe tértünk be aminek nagyon barátságos volt a hangulata.
Kiváló 2018. július 30.családjával járt itt
Tegnapi nap /2018. 07. 29-én/ ebédeltünk /4 fő/ a Szkaliczki Vendéglőben. Nagyon meg voltunk elégedve! A hely könnyen megközelíthető, hangulatos. A kiszolgálás gyors és pontos. Az ételek nagyon finomak, a mennyiség bőséges volt. Nagyon ajánlom másoknak is, azért is mert itt lehet fizetni Szépkártyával is. Az árak elfogadhatóak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 10.a párjával járt itt
Kiváló konyhája van a vendéglőnek. Utóbbi alkalommal kipróbáltuk a Poprádi májgombóclevest, hát leesett az állunk. . . Ugyan májgombóc nem volt túl sok benne, ÁMDE sok egyéb más igen (kolbász, krumpli, gomba, zöldségek), szóval egy jó kis tartalmas, tejfölös levest kaptunk, de nem is ez a lényeg, hanem valami isteni finoman volt megcsinálva (és az adag se egy csészényi volt, hanem rendes nagy tányér), szóval csak ámultunk és hüledeztünk, hogy húúú de finom.
Kiváló 2014. július 5., csoporttal járt itt
Érettségi találkozón, illetve előtte már családdal (3 kis gyerekkel) is voltunk itt. Nagyon hangulatos vendéglő, bőséges adagokkal és készséges kiszolgálással találkoztunk. A találkozó szervezésében sokat segítettek, és nagyon rugalmasak voltak. Amikor családdal voltunk itt, akkor a gyerekek is jól érezték magukat, még gyereksarokkal is rendelkeztek. Az ételek finomak és frissen készültek.
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
Hangulatos kis vendéglő. Kedves, figyelmes kiszolgálással. Nagyon jól éreztük magunkat. Hamar elkészült az ebédünk, ami nagyon finom és bőséges volt. Szeretnénk legközelebb is ott ebédelni. Amint megérkeztünk rögtön ott volt a pincér. Annak nagyon örültünk, hogy gyerek menü is volt. Ha időnk engedi, hamarosan ismét meglátogatjuk a vendéglőt. Kicsit messze van tőlünk, de megéri elmenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
Finom ételek, kedves személyzet, hangulatos, szép környezet jellemzi a helyet. Nem túl drága, bőséges adagokat kaphatunk. Minden ízlést kielégít a választék, hiszen vannak nehezebb és könnyebb fogások az étlapon és amit külön méltányolok, hogy lehet kis adagot is kérni csaknem minden ételből.
Kiváló 2014. július 4.barátokkal járt itt
A családias étteremben a kiszolgálás hibátlan, az ételek finomak, megfizethetőek és hatalmas adagokat adnak. Nincs nagy választék, de ami van az finom. Jellemzően magyaros ételeket kínálnak. Ár-érték arány nagyon jó. Kellemes terasza is van az étteremnek. A város 3 legjobb étterme között van szerintünk.