Békéscsaba és környéke
a 14 békéscsabai szállás közül
Vendégház
Alíz Vendégház BékéscsabaAlíz Vendégház Békéscsaba

Alíz Vendégház Békéscsaba bemutatkozása

Vendégházunk családi üzemeltetésben működik 2012 márciusa óta. Békéscsaba belvárosa 600 méterre található. Közvetlen szomszédságunkban egy vendéglő, nem messze tőlünk fogászat, fogtechnika valamint élelmiszer üzlet is van. 15 perces sétával elérhető a csabai Árpád Fürdő, melynek vize hasonló a híres Gyulai Fürdőéhez.

Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig
Arcanum Hotel Békéscsaba
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Alíz Vendégház Békéscsaba vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 26.a párjával járt itt
2x voltunk már ezen a szálláson, mert közel van a városközponthoz is és a vasútállomáshoz is.
A szobáink az emeleten voltak. Tiszta, tágas, nagy fürdőszobával. Önellátó, étkezésre a közeli étteremben volt lehetőség.
Alíz Vendégház Békéscsaba - EgyébAlíz Vendégház Békéscsaba - EgyébAlíz Vendégház Békéscsaba - EgyébAlíz Vendégház Békéscsaba - Egyéb
Kiváló 2019. október 7.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk az Alíz Apartmanházban két éjszakát, egy sporteseményre érkezve! A Tulajdonos egy fantasztikus vendéglátó, igazán kedvesen várt Bennünket, megmutatott mindent, segített a békéscsabai eligazodásban!
Kiváló 2019. április 11.a párjával járt itt
A vendégház kissé forgalmas útkereszteződésben található. Emeleti apartmanban voltunk, lenn az udvarom dohányzási lehetőséggel. Megérkezésünkkor fogadó italt kaptunk, nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A házigazdák maximálisan segítőkészek. Például elvitt minket egy lovas farmra, ahol lehetőségünk volt lovagolni.
Kiváló 2015. február 6.egyedül járt itt
Munkaügyben jártam Békéscsabán. A szállás meglepően tiszta, kellemes hely volt. Szuper zuhany, beépített konyha, wifi (bár lassú volt).
Ár érték arányban szuper volt.
Egy gond volt, hogy a GPS egy szabadkígyósi címre akart vinni (ki tudja miért) de időben kiderült a turpisság, de érdemes figyelni erre.
A vendéglátók kedvesek voltak.
Ha járok még arra, biztos oda fogok menni.
Kiváló 2014. december 3.barátokkal járt itt
Szeptember elején egy éjszakát töltöttünk a szálláshelyen barátainkkal.
A házigazda rugalmasan igazodott érkezésünkhöz, amit köszönünk neki. Az apartman minden igényt kielégítően berendezett és felszerelt, kényelmes, tágas volt. Jó szívvel ajánlom! Biztos, hogy visszatérünk jövő szeptemberben!:)