Alíz Vendégház Békéscsaba

5600 Békéscsaba, Tessedik Sámuel u. 19.

Alíz Vendégház Békéscsaba a térképen

Alíz Vendégház Békéscsaba értékelése:

3. helyezett a 14 békéscsabai szállás közül
36. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Alíz Vendégház Békéscsaba bemutatkozása

Vendégházunk családi üzemeltetésben működik 2012 márciusa óta. Békéscsaba belvárosa 600 méterre található. Közvetlen szomszédságunkban egy vendéglő, nem messze tőlünk fogászat, fogtechnika valamint élelmiszer üzlet is van. 15 perces sétával elérhető a csabai Árpád Fürdő, melynek vize hasonló a híres Gyulai Fürdőéhez. Minden évben két alkalommal felpezsdül a város élete, először júniusban a Csabai Sörfesztivál és Csülökparádén, másodszor a méltán híres Csabai Kolbászfesztiválon, ahol alkalmanként több tízezer ember fordul meg. Békéscsaba a közelmúltban egy csodálatos építménnyel gazdagodott, a Csaba Gyöngye Kulturális Központ rendkívül színvonalas rendezvényekkel várja a látogatóit. A teljesség igénye nélkül röviden ennyit magunkról.
Remélve a személyes találkozásban, tisztelettel,
Kotroczó Károly és családja

Alíz Vendégház Békéscsaba vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Baráti társasággal jártunk az Alíz Apartmanházban két éjszakát, egy sporteseményre érkezve! A Tulajdonos egy fantasztikus vendéglátó, igazán kedvesen várt Bennünket, megmutatott mindent, segített a békéscsabai eligazodásban! Az Apartmanház magasan minden igényt kielégít: csodálatosan tiszta, mindenhol tiszta, jól felszerelt, szuper elhelyezkedésű, biztonságos ajtókkal ellátott szép ház, amely rendkívül otthonos, minden igényt kielégítő!

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
A vendégház kissé forgalmas útkereszteződésben található. Emeleti apartmanban voltunk, lenn az udvarom dohányzási lehetőséggel. Megérkezésünkkor fogadó italt kaptunk, nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A házigazdák maximálisan segítőkészek. Például elvitt minket egy lovas farmra, ahol lehetőségünk volt lovagolni.

2015. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. február 6.
Munkaügyben jártam Békéscsabán. A szállás meglepően tiszta, kellemes hely volt. Szuper zuhany, beépített konyha, wifi (bár lassú volt). Ár érték arányban szuper volt. Egy gond volt, hogy a GPS egy szabadkígyósi címre akart vinni (ki tudja miért) de időben kiderült a turpisság, de érdemes figyelni erre. A vendéglátók kedvesek voltak.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 3.
Szeptember elején egy éjszakát töltöttünk a szálláshelyen barátainkkal.
A házigazda rugalmasan igazodott érkezésünkhöz, amit köszönünk neki. Az apartman minden igényt kielégítően berendezett és felszerelt, kényelmes, tágas volt. Jó szívvel ajánlom! Biztos, hogy visszatérünk jövő szeptemberben!:)

Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Rózsa Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, infra és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Csobbanás a nyárba (min. 2 éj)

BékéscsabaX