Atizso
Országjáró - 10 városban járt már

Atizso adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Mindenevő
Regisztráció2018.04.03
Utoljára itt2023.12.07

Kiváló 2023. február 16.családjával járt itt
Egyik vasárnap elindultunk! Megnéztük a Hortobágyi Állatkórházat, a Vásárteret. Utána irány Tiszafüred. A Patkós Csárda volt az úti cél, mivel hallottunk már róla. Elég nagy tömeg fogadott bennünket, más is hasonlóan gondolkodott, mint mi: menjünk egy jó helyre ebédelni.
2018. június 22.a párjával járt itt
Csodás környezetben lévő, színvonalas étterem. Az ételek bőségesek, ízletese. Az árak elég borsosak, de az adaghoz mérten elfogadhatóak. A kiszolgálás hagy egy kis kivetni valót, szerintem a pincérek rámenősek . Mindenáron a borravalóra hajtanak, kicsit türelmetlenek, amikor az étlapot nézzük.
Kiváló 2018. november 5.családjával járt itt
A novemberi hosszú hétvégén ebédelni indultunk. Tiszafüredre, eredetileg. Ott teltház volt,nosza menjünk Poroszlóra. Ladik Halászcsárda, az út jobb oldalán, az Ökocentrummal szemben. Mivel gyönyörű idő volt a hátsó teraszon ültünk le. Rögtön ott volt a felszolgáló fiatal, nagyon kedves hölgy.