Fenyves Hotel Békéscsaba ★★★

Fenyves Hotel Békéscsaba
Fenyves Hotel BékéscsabaFenyves Hotel Békéscsaba
Fenyves Hotel BékéscsabaFenyves Hotel Békéscsaba

Fenyves Hotel Békéscsaba bemutatkozása

Békéscsaba kertvárosi részében, egyedülálló természeti környezetben helyezkedik el a háromcsillagos Fenyves Wellness Hotel. A családias hangulatú szálloda széles körű szolgáltatásokkal várja kedves Vendégeit.

Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
Hunguest Hotel Gyula
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Fenyves Hotel Békéscsaba vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 22.a párjával járt itt
Szinte minden! Gyönyörű környezetben egy szépen berendezett hotel, barátságos, segítőkész személyzettel. A tulajdonos Gyuri bácsit külön dicséret illeti, soha nem felejtett el érdeklődni hogyan érezzük magunkat, segíthet-e valamiben.
2017. január 26.a párjával járt itt
3 nap, 2 éjszakát töltöttünk el a Hotelben. A két fiatal recepciós hölgy kedves, segítőkész, mosolygós (egy harmadik, idősebb eléggé furcsán nézett ránk. . . ) Valamennyi pincér udvarias, jókedvű, közvetlen. A takarító hölgyek szintén nagyon kedvesek, barátságosak. Az étterem szuper, bőséges és nagyon finom ételeket ettünk.
Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
A fenyves Hotelt mindenkinek csak ajánlani tudom . A családommal voltunk a Békéscsabai Csülök fesztiválon ebben a Hotel- ben szálltunk meg a szoba patyolat a wellness részlege kiváló minden kívánságot kielégítő. Az étteremben csak a kívánságainkat lesték az adag teljesen elég volt és nagyon finom.
Kiváló 2013. április 22.családjával járt itt
Baráti környezetben, tökéletes kiszolgálással, kiváló és elképesztően finom ételekkel, majdnem tökéletes wellnes szolgáltatással rendelkezik a szálloda. A személyzet kedves, mégsem tolakodó, nyugodtan mozoghattál a szállodában nem lesték minden lépésedet. A tulajdonos is szereti a focit! !
Kiváló 2018. február 18.barátokkal járt itt
Szilveszterezni érkeztünk több napra a szállodába. A szálloda szép, igényes, kényelmes, tiszta. Az ételek nagyon ízletesek, választékosak. A szilveszteri vacsora kimondottan exkluzív volt. A wellness részlege minden igényt kielégítő. Nagyon jól éreztük magunkat, a szilvesztert megelőző kolbásztöltés is nagyon jó időtöltés volt!
Fenyves Hotel Békéscsaba - Külső képFenyves Hotel Békéscsaba - Külső képFenyves Hotel Békéscsaba - Szórakozás/Sport
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Csodálatos hely! Csönd nyugalom, mindehhez egy nagyon szelíd-, jóhumorú tulajdonosokat képviselő joviális idős úr! Udvariassága, előzékenysége felülmúlhatatlan, humora csodás. A személyzetről csak a legfelsőbb fokon lehet beszélni.
az ételek, még évek múlva is emlegetni fogjuk, nem is tudom melyiket, mindegyiket! Azt gondolom, rövidesen visszamegyünk egy kis emlékeztetőért!
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
Csodás helyen lévő családias hotel. Gyönyörű, kedves recepciós lányok. Szolgálatkész, igazi "szállodás", régivágású igazgató úr. Gyors szakácsok és pincérek. Még az idő is az áprilishoz képest melegebb és szebb volt. A madarak pirkadatkor ébresztettek.
Kiváló 2014. július 4.gyerekekkel járt itt
A szoba modern berendezésű, tiszta, kényelmes és szép. A hotel elegáns és otthonos egyszerre. A wellness pedig szuper- barátságos a sok fától,minden van, ami egy családi fürdőzéshez szükséges, még masszázsra is volt lehetőség- éltünk is vele. Különleges a teniszpályájuk is, hiszen az is fákkal körülölelt helyen van.
2022. március 24.a párjával járt itt
Másodszor jártunk itt, pihenni. Csend, béke errefelé, nekünk ez kellett. A szoba kellemesen meleg, kényelmes. A személyzet nagyon kedves. Az étkezés is jó. A reggeli elegendő, talán kicsit változatosabb lehetne. A vacsora nagyon laktató és finom.
Közel van a fürdő. Sok látnivaló van a környéken, mindenkinek ajánlom
Kiváló 2019. május 30.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben elhelyezkedő szálláshely, karácsony másnapján mentünk ( a havat hiányoltuk de erről a szállásadó nem tehetett) igazán kellemes romantikus 2 éjszakát töltöttünk itt. A konyha 5/5 csillagos, tényleg finom és bőséges adagok jellemzik, arról nem is beszélve hogy este 10 ig meg lehet vacsorázni.