Hotel Fiume Békéscsaba ★★★

Hotel Fiume  Békéscsaba
5600 Békéscsaba, Szent István tér 2.

Hotel Fiume  Békéscsaba a térképen

Hotel Fiume Békéscsaba értékelése:

6. helyezett a 14 békéscsabai szállás közül
125. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Hotel Fiume Békéscsaba bemutatkozása

Frekventált helyen, a város szívében található a Fiume Hotel, városközponti jellege miatt a legkedveltebb szálláshely a Békéscsabára és környékére látogatók körében.
Ami a szobakapacitást illeti, szállodánk 39 szobás, melyből 5 db 3 ágyas, 14 db 1 ágyas ( 8 db economy; 6 db standard ) és 20 db 2 ágyas.

Szolgáltatásaink közé tartozik:
-ingyenes szauna,
-mosatás,
-ingyenes zárt parkolási lehetőség,
-menüétkeztetés hétköznaponként,
-ill. A’la Carte a hét minden napján.

A reprezentatív étteremben, sörözőben a hazai és nemzetközi konyha ínyencségeivel, különleges étel- és italválaszték várja a vendégeket. Éttermünk hírnevét a luxemburgi szakács világbajnokságon ezüstérmet szerzett Chef-ünk (Nyári János) is öregbíti.

Szállodánk helyszíne alkalmas rendezvények lebonyolítására, akár 120-150 részére is. Különtermeink kisebb rendezvények lebonyolítására is alkalmasak.

A szállodai szobák felszereltsége: minibár, TV, telefon, légkondi, szobaszéf. A szobák mindegyike tusolóval rendelkezik.

A szobákat az érkezés napján délután 2-től lehet elfoglalni és a távozás napján délelőtt 10 óráig kell elhagyni.

Megközelítés:
5600 Békéscsaba Szent István tér 2.
A szálloda GPS koordinátái: N46.680232 E21.098197

Hotel Fiume Békéscsaba képei

Hotel Fiume  Békéscsaba

Hotel Fiume Békéscsaba vélemények

frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
A szálló a város sétáló utcájában található. A századelő hangulatát árasztja. A szóbák tágasak de most csak hősugárzós fűtés volt bennük. A konektorok száma sem volt elegendő és poziciójuk is rossz.( az éjeliszekrényeknél egy sincs) . A zuhany rózsája kb Ferenc József idején volt cserélve de azért használható.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Kollégákkal tavaly ősszel Békéscsabára kellett utaznunk,és két éjszakát el töltöttünk ebben a szállodában. Békéscsaba szívében található,nagyon kellemes a szállás,kiváló a személyzet,és a konyhán igazán háziasan főznek. Tudom mindenkinek ajánlani,ha kellemes körülmények közt szeretne eltölteni pár napot. Reggeli is kiváló volt,és a szállodához illő stílusú!

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
Kiemelkedően jó helyen, a város szívében, a színház közelében helyezkedik el ez a valószínűleg nemrég felújított szálloda. Az egyágyas szoba tágas, a meleget a légkondi segít csökkenteni. A személyzet segítőkész. A szállodából kilépve a város legszebb terén találjuk magunkat, minden könnyen elérhető. Megint megyek...

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
Ha valaki szeretne finomat enni, jó kiszolgálással találkozni bátan látogasson el ide.
Itt töltöttem a feleségemmel 1 hetet, csabán több étterembe is megfordultunk, de mindközül itt ettük a legjobbakat. Azóta és elöte is voltunk több magyar nagyvárosba, de eddig ez volt a legjob szálló.
Csak ajánlani tudom!

Arcanum Hotel
Békéscsaba
3 nap/2 éjszaka 15.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Agod Apartman
Érvényes: 2022.06.24-ig
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

BékéscsabaX