Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás

4,1
a 11 békésszentandrási étterem közül
csárda, étterem, pizzéria, vendéglő
Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás
Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria BékésszentandrásCsücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Garden Hotel Szolnok
55.900 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás vélemények

Átlagos 2018. április 28.gyerekekkel járt itt
Ebédelni voltunk a családdal. Összességében nem rossz hely és az ételek is ízletesek. A meglepetés számlázás után jön. Sajnos én már kimentem a kislanyommal a férjem fizetett. Amikor eljöttünk akkor néztem a számlát így nem mentünk vissza. Egyes ételek ára a számlán 300 Ft-al is többért volt számlázva mint az étlapon szerepel+600 Ft egy adag köret.
Gyenge 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Békésszentandráson nyaraltunk idén a családommal és mivel a nyaralót csak délután 2-kor lehetett elfoglalni, gondoltuk, hogy betérünk ebédelni a Csücsök Csárdába. Mivel 10-en voltunk, szerettem volna előre foglalni asztalt, hogy biztosan legyen helyünk.