Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás

5561 Békésszentandrás, Hunyadi u. 80.

Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás a térképen

Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás értékelése:

4. helyezett a 6 békésszentandrási étterem közül
290. helyezett Dél Alföldön - 936 étterem közül

csárda, étterem, pizzéria, vendéglő

Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria Békésszentandrás vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Békésszentandráson nyaraltunk,és házhoz rendeltünk a csárdából. . . . . Isteni finom volt az étel,az adag kiadós,melegen ért oda hozzánk a nyaralóba. Amit negatívumként meg tudok említeni. . . . . az az,hogy nem azt az ételt kaptam amit rendeltem. . . . sertésszeletet rendeltem gombás-sajtos töltelékkel (Firenzei szelet),hasábburgonyával,ehelyett corn-flakes-be bundázott csirkemellet kaptam salátával.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Gyermekbarát, ár-érték arány kiváló, hatalmas és finom adagok. Gyerekeknek külön játszótér. Gyerekmenü kérhető.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 21.
Egy Szarvasi kirándulásról hazafelé tartva tértünk be ebbe a csárdába,
amit nem is bántunk meg. A teraszon foglaltunk helyet. Nekem ott annyi nem tetszett,vagy inkább nagyon kényelmetlen volt,hogy a pad nagyon messze volt az asztaltól. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt,szinte azonnal ki is szolgált bennünket. A rendelt ételeket nagyon gyorsan kihozták.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szarvasról jöttünk ebéd idő körül. Meg álltunk a csárdánál amit nem bántunk meg. Az ételek finomak voltak . A teraszos részen telt ház volt,ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételre. A férjem gulyás levest rendelt nagyon meg volt vele elégedve. Nagy adag volt és nagyon finom. Étteremben még nem evett ilyen finom gulyást.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
Ebédelni voltunk a családdal. Összességében nem rossz hely és az ételek is ízletesek. A meglepetés számlázás után jön. Sajnos én már kimentem a kislanyommal a férjem fizetett. Amikor eljöttünk akkor néztem a számlát így nem mentünk vissza. Egyes ételek ára a számlán 300 Ft-al is többért volt számlázva mint az étlapon szerepel+600 Ft egy adag köret.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
A közeli Szarvason voltunk, egy ismerős ajánlotta a helyet. Amikor beléptünk, egy lélek sem volt az étteremben, kissé meg is ijedtem. Azt az elvet vallom, oda kell menni, ahol sok helyi eszik. A pincér udvarias volt, azonnal hozott étlapot, innivalót és a három tál étel is villámgyorsan megérkezett. Ez gondolom annak is köszönhető, hogy magunk voltunk.

2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17.
Békésszentandráson pihentünk, közel volt, mindig sokan voltak bent, gondoltuk adunk egy esélyt neki. Korrekt, vidéki bájjal rendelkező étkezde. Nagy adagok, semmi elegancia, de igazi hús, igazi krumpli, igazi saláta és finom levesek. Minket megfogtak. Jól éreztük magunkat,visszamegyünk!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Békésszentandráson nyaraltunk idén a családommal és mivel a nyaralót csak délután 2-kor lehetett elfoglalni, gondoltuk, hogy betérünk ebédelni a Csücsök Csárdába. Mivel 10-en voltunk, szerettem volna előre foglalni asztalt, hogy biztosan legyen helyünk.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 4.
A fiam diplomaosztóját ünnepeltük az elmúlt hétvégén a Csücsök Csárdában, előtte telefonon asztalt foglaltam és a rendelést is leadtam.
Az ételek finomak voltak, udvarias kiszolgálással. Bőséges adagot kaptunk, a megmaradt ételt pedig becsomagolva elhoztuk.
Teljes mértékben elégedettek voltunk, ajánlom mások figyelmébe is.

Legnépszerűbb csomagok Békésszentandráson és környékén
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.20. - 2020.12.20.
Tiszakécske
2020.12.15. - 2021.12.03.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.21.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 31.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2020.12.03. - 2021.12.03.

Szállodák Békésszentandrás környékén
Hotel Ginkgo Békésszentandrás
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Szilveszter (min. 2 éj)
Szilveszteri ajánlat (min. 3 éj)
Jégvirágos csábítás (min. 2 éj)

Csücsök Csárda Étterem és Pizzéria BékésszentandrásX