Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő ★★

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
Touring Hotel Berekfürdő BerekfürdőTouring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
Touring Hotel Berekfürdő BerekfürdőTouring Hotel Berekfürdő Berekfürdő

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő bemutatkozása

A Touring Hotel a berekfürdői strandfürdő mellett található, a városban egyedülállóan közvetlen összeköttetést biztosít a Berekfürdői Termál- és Gyógyfürdőbe. A családias szálloda kellemes pihenést és kikapcsolódást kínál vendégeinek.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Nyári csobbanás
Nyári csobbanás
07.01-08.31.
Hotel Kumánia Kisújszállás
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő vélemények

2017. december 31.a párjával járt itt
A Hotel a fürdővel közvetlen átjárással rendelkezik, ami nagyon jó. Sok a medence, hátköznap nem sokan vannak. A személyzet kedves, barátságos. A szobák, fürdőszobák nem nagyok (de nem azért megy az ember, hogy a szobában üljön). A svédasztalos reggeli igényinket kielégítette, a menüs ebéd jó, hogy vacsorára áttehető, kár, hogy kétféle ételből nem lehet választani.
Ajánlom bárkinek!
Átlagos 2017. november 1.a párjával járt itt
Személyzet készséges.
Az elhelyezés JÓ.
Az OEP-kezelés beosztása lehetne"JOBB".
A menű finom.
Idő töltés JÓ.
A szobát többször is lehetne takarítani.
A víz hatásos.
Lényeg a fontos!
A környezet szép.
parkoló hely KEVÉS! .
A fürdőszoba túl KICSI két szémélynek.
Iszappakolás-nagyon,nagyon minimális.
Az orvos kiír,5
iszapot,de EGGYET Lehet IGÉNYBE VENNI. ! !
Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő - Wellness
Kiváló 2017. július 24.a párjával járt itt
A Hotel nagyon szép,sajnálatos módon nem kaptunk erkélyes szobát,pedig az volt a szívünk vágya! Az egy párnát keveselltem,nem tudtam jóízűt aludni. Mellesleg egy hajszárítót is tudtam volna értékelni,ha ott lett volna a fürdőszobában. Egy pincér magatartása,hozzáállása a kiszolgálásban,szintén nem nyűgözött le.
2017. március 19.a párjával járt itt
A szállás megfelelő volt. ..mondjuk lehetne cserélni a TV-t nagyobbra, az ágybetéteket újra, de ne legyünk maximalisták! :)
A szállásban foglalt reggeli /svédasztalos/ teljesen jó volt, a menü ebéd az elfogadható! Este, az étlapról választott vacsora bőséges és finom volt!
Kiváló 2017. március 9.barátokkal járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a hotel személyzetével igazán udvariasak és segítőkészek voltak mindenben. Az ételek finomak és bőségesek voltak,a kiszolgálás figyelmes. A szobák tiszták és rendezettek a talán a tévé lehetne egy kicsit nagyobb képernyős. Csak ajánlani tudom mindenkinek még visszatérünk ide! Köszönjük! Sándor, Éva , Kati
Kiváló 2016. december 1.a párjával járt itt
Üdv: Minden nagyon jó volt, mint a értékelésből is kitűnik, egyetlen meg jegyzésem lenne, este szeretek TV-t nézni sorozatot és kicsi a TV más minden nagyon szuper!!!!!!
2016. november 24.a párjával járt itt
Nagyon nagyon tetszett, hogy a szállodai szobánkból, csak egy folyosón kellett átmenni, és máris a fürdőben voltunk. A személyzet kedves, és közvetlen. Az ennivaló finom és bőséges volt.
Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedése a szállodának, a közvetlen átjárás a fürdőbe igen tetszett nekünk. Tetszetősen átépítették a fedett fürdőt szép, igényes. A szálloda személyzete nagyon kedves, figyelmes volt mindíg. Az étkezés is finom, változatos jó ízű volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenni, fürödni, kikapcsolódni szeretne néhány napot egy szép helyen.
Átlagos 2016. november 2.gyerekekkel járt itt
Ami rossz volt: az ágyak kemények, a francia ágyban nagyon nyomott a rugó.
Mikor megérkeztünk este,nem volt fölhúzva az ágynemű és egyik gyereknek nem volt ágy se bekészítve. A vacsora menüs volt de nem lehet A vagy B menü között választani így ez gyerekekkel különösen rossz.
Ami jó volt: a reggeli teljesen kielégítő volt, nagyon csöndes,lehet pihenni. Nagyon jól megközelíthető a fürdő. A személyzet kedves volt.
Kiváló 2016. október 31.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk ott. A személyzet kedves és nagyon segítőkész. Örültünk, hogy a kutyánkat sem kellett senkire bízni. Ha vacsorára is lenne menü lehetőség és a termálfürrő használatát kibővítenék 22:00-ig, akkor még vonzóbb lenne a szolgáltatás. Így sokan a hotelben vacsoráznának és még biztosan lemennének este fürdeni.