Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő ★★

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
Touring Hotel Berekfürdő BerekfürdőTouring Hotel Berekfürdő Berekfürdő
Touring Hotel Berekfürdő BerekfürdőTouring Hotel Berekfürdő Berekfürdő

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő bemutatkozása

A Touring Hotel a berekfürdői strandfürdő mellett található, a városban egyedülállóan közvetlen összeköttetést biztosít a Berekfürdői Termál- és Gyógyfürdőbe. A családias szálloda kellemes pihenést és kikapcsolódást kínál vendégeinek.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
05.31-06.21.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Touring Hotel Berekfürdő Berekfürdő vélemények

Átlagos 2016. október 28.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, udvarias, szolgálatkész. A svédasztalos reggeli átlagos, elfogadható. A félpanziós ellátásnál az ebéd gyenge minőségű. A szobák átlagosak.
Kiváló 2016. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
2013 óta 4. alkalommal töltünk el Berekfürdőn 4 napot. A szálloda nagyon sokat fejlődött, az éttermi ellátás színvonala sokat javult. A szobák, folyosók tisztasága kifogástalan volt. A személyzet segítőkész, rugalmas. Ami meglepő volt, ismerősként fogadták a családunkat, emlékeztek ránk és örültek hogy ismét náluk töltünk néhány napot. Jól éreztük magunkat.
2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégként,csak azt mondhatom,hogy remekül éreztük magunk.A reggeli átlagon felüli.más helyeken meg sem közelitik.Az étterem is jól teljesit,finom és bőséges ételek. Kiszolgálás ,gyors udvarias.És a közvetlen fürdőátjárás ,a gyönyörüen felujitott fürdőbe,nagyon sokat jelent.
Kiváló 2016. július 16.gyerekekkel járt itt
Kiváló megoldás,hogy könnyen megközelíthező a hotelből a gyógyfürdő.Nagyon jól megoldott az étkeztetés.Mindig friss,és meleg a menü ebéd,ami melesleg nagyon ízletes,és finom!Kedves,segítőkész, udvarias személyzet.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Átlagos 2016. július 9.a párjával járt itt
A szállás legfőbb előnye a közvetlen átjárás a jódos gyógyfürdőbe. Ez még a relatív túlárazást is kompenzálja, hiszen pár száz méter távolságban ennél jóval olcsóbb szállás is akad. A személyzet kedves, szolgálatkész. Az étkezés kissé egyhangú, reggelihez a gyümölcslé nagyon hiányzott.
Kiváló 2016. március 30.a párjával járt itt
Jó körülmények voltak. Különen jó megoldás a közvetlen fürdőbe való átjárás. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Az éteremben a kiszolgálás, figyelmes és előzékeny, az ételek nagyon finomak, és bőségesek voltak.
Kiváló 2016. március 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat és máskor is szívesen visszatérünk ide. A félpanziós ellátással is meg voltunk elégedve, ízletes, bőséges és nagyon finom volt. Köszönjük a vendéglátást!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 23.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk itt, amit nem bántunk meg!
A mi igényeiknek tökéletes volt minden. A fürdő rész csodálatos. Ha tehetem egyszer ellátogatunk még ide. Pihenésre, kikapcsolódásra ajánlom mindenkinek. A park nagyon szép! Régi emlékeket újra felidézhettem :) akkor még fiatal lány voltam. Jó volt újra itt lenni! Köszönöm Berekfürdő
Kiváló 2015. november 6.a párjával járt itt
A személyzet szolgálatkész,a szoba kényelmes,a fürdő közel és csodaszép(még november elején is jókat sétáltunk a parkban)Az egy kicsit furcsa,hogy a fedett részen nincs se büfé,se egy ivókút. A szállodával viszont meg voltunk elégedve,kávét akár hajnalban is készítettek! 2015 november elején voltunk ott,és újra vissza mennék!
Kiváló 2015. november 6.a párjával járt itt
Ebbe az árba talán belefért volna a félpanziós ellátás.A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész,az ételek finomak,a reggeli kávémat akár hajnalban is elkészítették.A fürdő és a környezet nagyot változott a húsz évvel ezelőttihez,nagyon szép lett!! Örülök,hogy Őket választottuk!