Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem Bikal a térképen

Wellness csomagok Bikal városában

Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem Bikal vélemények

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak 1 napos felfrissülésen voltunk a szállodában, de csak jót tudok írni az ételek minőségéről és kínálatáról! Bőség zavara volt, amit száj szem kíván! Csak gratulálni tudok a szakácsnak a finom ételekhez! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Csodás park veszi körül a szállodát, remek kikapcsolódást szolgál mindenkinek, gyerekekre is gondoltak a sok programmal!

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Annak,aki ételallergiával küzd, nem ajánlom a szállodát. Mi egy tej- és tojásérzékeny kisfiúval mentünk. Érkezés előtt egyeztettem a szállodával,hogy tudnak-e tej- és tojásmentes(Tejmentes= laktóz és tejfehérje) étkezést biztosítani, amire azt a választ kaptam,hogy természetesen,de mikor megérkeztünk, nem ezt tapasztaltam.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. november 5.
Gyermekcsoporttal kirándultunk Bikalon. Nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Az étteremnek középkori hangulata van. Nagyon ízlésesen, hangulatosan volt megterítve. A személyzet türelmes, segítőkész volt a gyerekekkel. Az étel nagyon finom volt, nagyon-nagy adagokat adtak. Tiszta, rendezett mellékhelyiség. Nagyon elégedettek voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Bikalon és környékén
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.17. - 2021.07.09.
Termál Apartmanok & Kemping Harkány
Harkány
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.20.
Hotel Castello
Siklós
2-6 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés estekkel, wellness-részleg és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.31.

Szállodák Bikal környékén
Ametiszt Hotel Bikal
Thermal Hotel Harkány Bikal
Residence Konferencia és Wellness Hotel Bikal
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Tombol a nyár! (min. 2 éj)

Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem BikalX