Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem Bikal
7346 Bikal, Rákóczi u. 22.

Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem Bikal a térképen

Wellness csomagok Bikal városában

Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem Bikal vélemények

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak 1 napos felfrissülésen voltunk a szállodában, de csak jót tudok írni az ételek minőségéről és kínálatáról! Bőség zavara volt, amit száj szem kíván! Csak gratulálni tudok a szakácsnak a finom ételekhez! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Csodás park veszi körül a szállodát, remek kikapcsolódást szolgál mindenkinek, gyerekekre is gondoltak a sok programmal!

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Annak,aki ételallergiával küzd, nem ajánlom a szállodát. Mi egy tej- és tojásérzékeny kisfiúval mentünk. Érkezés előtt egyeztettem a szállodával,hogy tudnak-e tej- és tojásmentes(Tejmentes= laktóz és tejfehérje) étkezést biztosítani, amire azt a választ kaptam,hogy természetesen,de mikor megérkeztünk, nem ezt tapasztaltam.

2013. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. november 5.
Gyermekcsoporttal kirándultunk Bikalon. Nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Az étteremnek középkori hangulata van. Nagyon ízlésesen, hangulatosan volt megterítve. A személyzet türelmes, segítőkész volt a gyerekekkel. Az étel nagyon finom volt, nagyon-nagy adagokat adtak. Tiszta, rendezett mellékhelyiség. Nagyon elégedettek voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Bikalon és környékén
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 8.250 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
Akár 1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, tea party-val, wellness-részleg használattal, tojáskereséssel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.

Szállodák Bikal környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Bikal
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Bikal
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Bikal
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)

Puchner Kastélyszálló Habsburg Étterem BikalX