Takács Lajosné

Takács Lajosné adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2021.06.16

Kiváló 2020. március 24.gyerekekkel járt itt
Csak 1 napos felfrissülésen voltunk a szállodában, de csak jót tudok írni az ételek minőségéről és kínálatáról! Bőség zavara volt, amit száj szem kíván! Csak gratulálni tudok a szakácsnak a finom ételekhez! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Csodás park veszi körül a szállodát, remek kikapcsolódást szolgál mindenkinek, gyerekekre is gondoltak a sok programmal!
2013. november 20.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes szobát kaptunk ,még szauna is volt a szobában ! Csöndes és kényelmes volt a szoba igényeinknek megfelelő. Az étel lehetett volna választékosabb ,a személyzet udvarias volt ! Nyugodt kényelmes környezet egy szép városban ! Jó volt itt kikapcsolódni ! A városban sok látnivaló volt meglátogattuk a város fürdőjét is !
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
A tavalyi év augusztusában voltunk egy baráti társasággal egy hosszú hétvégére ! Volt velünk egy egyéves kisgyerek is ,neki is volt kiválójátszási lehetősége ami nagyon jó . Nagyon jól éreztük magunkat igényeinket teljesen kielégítette . Szobánk kényelmes ,és tiszta volt . Szoba felszereltsége is rendben volt .