Puchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal

2021.08.23-ig
Hotel Magistern Siófok
43.600 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Puchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 66 városban járt márFelfedező - 28 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
2018. június 9.a párjával járt itt
Első napunkon a fürdőzésünk előtt körbenéztünk és kipróbáltuk a helyet. Igaz nem voltunk kint a teraszon, benti részen ültünk le. Picit meglepődtem az ottani árakon, lehet a felszolgálás miatt tettek rá ennyit a termékekre? ! Kávéztunk és párom ivott egy korsó sört, az étlapról inkább nem rendeltünk, mert drágának találtuk!
4Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
2016. szeptember 11.családjával (gyerekekkel) járt itt
Bikalon töltött napjaink alatt félpanziós ellátást kaptunk, így az ebédről más forrásból kellett gondoskodnunk. Kipróbáltuk az egyik napon az Élménybirtokon működő Fehér Hattyú Fogadót, majd a pénteki wellness-es programot követően a Grill Teraszon ettünk, amely a Fürdőház mellett található.
3Hangulat
2Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Puchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étlap/itallapPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - EgyébPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Külső képPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étlap/itallapPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - BelsőPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/italPuchner Kastélyszálló Grillterasz Bikal - Étel/ital
Még több kép (11 db) >>