Helyszín:1074 Budapest, Dohány utca 42-44, Continental Hotel, Araz étterem
Időpont: 2024.08.20. 19:30-23:00
"Tűzijáték a város felett" a Continental Hotel tetőkertjén - 2024.08.20.
Évről évre nagy izgalom övezi az államalapítás ünnepét. Ki ne vágyna arra, hogy a méltóságteljes megemlékezés megkoronázásaként, a Duna feletti ünnepi fényjátékot a tömegtől távol, egy pohár borral a kezében, kényelmesen hátradőlve csodálja?
A hagyományokhoz híven idén is exkluzív környezetben és emelkedett hangulatban ünneplik az augusztus 20-át a Continental Hotel Budapest****Superior tetőkertjén, ahonnan csodálatos panoráma nyílik gyönyörű városunkra, Budapestre! Élvezd a tűzijátékot köszöntő pezsgővel, az étterem séfjének ínycsiklandozó ételválasztékával - korlátlan fogyasztással és minőségi italkínálattal.
Az est különleges fellépője Eliza Bliss, aki elektronikus hegedűn játszik a naplementében. Jegyvásárlásra itt van lehetőség.
"Tűzijáték a város felett" a Continental Hotel tetőkertjén - 2024.08.20.
ELŐÉTELEK
-Mangalica zsíros kenyér
-Cézár saláta
-Nizzai saláta tonhallal
-Görög saláta cajun bélszíncsíkokkal
LEVESEK
-Szürkemarha nyak gulyás
-Levendulás meggyleves, habcsók (vegetáriánus, LM, GM)
FŐÉTELEK
-Mangalicakolbászos langalló
-Hortobágyi palacsinta
-Mangalica csülkös-pörköltes lángos
-Lecsós lángos, füstölt gomolya (vegetáriánus)
-Tépett malachúsos grillezett szendvics
DESSZERTEK
-Rétes variáció
-Eszterházy szelet
-Gyümölcssaláta
-Churros, csokoládészósz