Araz Étterem Budapest

Araz Étterem Budapest
Araz Étterem BudapestAraz Étterem Budapest
Araz Étterem BudapestAraz Étterem Budapest

Araz Étterem Budapest bemutatkozása

Budapest történelmi negyedében, a VII. kerületben, a Dohány utca 42-44. szám alatt található az Araz Étterem. Teljesen felújított külső homlokzat, a századforduló szecessziós hangulatát idéző, mégis modern belső tér hangulatos terasszal, valamint kiváló konyha várja a gasztronómia rajongóit.

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Araz Étterem Budapest vélemények

2017. február 21.barátokkal járt itt
Izletes etelek , igenyes kiszolgalas.
Kellemes hely.
az ertekelsre ennyit szeretnek irni. Nem tobbet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 6.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt egy nívós ebédre várva. Nehéz értékelni, igazán negatív impulzus nem ért minket, de ok sincsen a pozitív jelzők dobálására. Túl tágas két terem, inkább turista csoportok fogadására alkalmas, számomra az ízléstelenség határát súroló, modern, eklektikus berendezéssel, aminek a csúcsa, a fekete, mintás abrosz, kimondottan taszító.
Kiváló 2015. szeptember 6.barátokkal járt itt
Barátnőmmel jártam az étteremben a déli órákban. A hely kellemes, igényesen kialakított. A menü kíváló volt,rugalmasan kezelték a menün belüli változtatást. Az ételek finomak és megfelelő mennyiségűek,az italok kiválóak. A kiszolgálók udvariasak.Az étterem tiszta,kultúrált.
A családommal is elfogok menni!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2015. július 27.egyedül járt itt
Az ARAZ is szerepelt a végiglátogatandó éttermek listáján nálam egy ideje, most sikerült összehozni. A Dining Guide 12 pontra értékelte őket, szerintem reális, egyet tudok vele érteni. A környék nem valami impozáns, sajnos elég szutykos és nem valami bizalomgerjesztő a 7. kerület ezen részén.
Araz Étterem Budapest - EgyébAraz Étterem Budapest - BelsőAraz Étterem Budapest - BelsőAraz Étterem Budapest - Étel/italAraz Étterem Budapest - Étel/italAraz Étterem Budapest - Étel/italAraz Étterem Budapest - BelsőAraz Étterem Budapest - Étel/italAraz Étterem Budapest - BelsőAraz Étterem Budapest - BelsőAraz Étterem Budapest - Étlap/itallapAraz Étterem Budapest - Külső képAraz Étterem Budapest - EgyébAraz Étterem Budapest - Étlap/itallapAraz Étterem Budapest - Étlap/itallapAraz Étterem Budapest - Étlap/itallapAraz Étterem Budapest - EgyébAraz Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
2014. augusztus 17.barátokkal járt itt
Az étlap elég szűk kínálattal rendelkezik. A felszolgálóknak túl sok idejük van beszélgetni, ami már-már terhes. De mellettük szól, hogy mindenben az igényeinket nézték. Az ételek minősége átlagos. Ilyen árak mellett kicsit többet vártunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 16., üzleti partnerrel járt itt
Pompás külcsín, nagyon elegáns étterem, minden bizonnyal a szálloda is hasonló. Külföldi vendégekkel vacsoráztam itt, mert itt szálltak meg. Nagyon előzékeny a kiszolgálás, minden igényt kielégít és valóban a VENDÉG a legfontosabb. Tökéletes volt a helyszín, bár az ételek a hasonló szállodákhoz illőek, kis adagok - bár elégségesek - és nagyon különlegesek.
Kiváló 2013. október 30., üzleti partnerrel járt itt
Hangulatos étterem, könnyen megközelíthető, mélygarázsos parkolója van. Mindíg nagyon kedves a személyzet, az ételek jó minőségűek, a pincérek mindíg nagy hozzáértéssel ajánlanak borokat az ételekhez. Gluténmentes ételekben is nagyon jók! Szeretik a vendéget, a vendégekért dolgoznak!
Araz Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. július 24.családjával járt itt
Több,mint két éve vagyok én és a családom törzsvendége az Araz étteremnek. Hetente többször fogyasztunk az ebédmenüből,ami Budapesten szerintem a legeslejgjobb ár/érték arányú kínálat, egy gyorséttermi menü áráért kíváló minőségű háromfogásos ebéd itallal. Rendszeresen résztveszünk az étterem rendezvényein borvacsorák,bbq stb.
Kiváló 2013. június 28.családjával járt itt
Több alkalommal is jártam az étteremben. Teljes mértékben meg vagyok elégedve. Tökéletes ár/érték arány. Egy alkalommal előfordult, hogy a nyársra felhúzott hús közepe táján nagyon enyhén nyers volt. (Ezért csak "jó"-nak minősítettem az ételeket.)
A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek.
Araz Étterem Budapest a térképen
1074 BudapestDohány u. 42-44.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar