a 3 bodajki étterem közül

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Csevegő Bisztró Bodajk vélemények

Szörnyű 2022. június 5.a párjával járt itt
Tegnap a pasimmal voltam a Bisztróban. Vacsorázni szerettünk volna, de nem jött össze. Rendeltünk egy italt, amikor kihozták, jeleztük, hogy egy perc türelmet kérünk, mert ételt is szeretnénk rendelni. Ezt követően fél órán át várakoztunk, hogy felvegyék végre az étel rendelésünket. De hiába.
2021. október 23.gyerekekkel járt itt
Hosszúhétvégénk alkamával vasárnap kora délutánig esett az eső, így kisbabánkkal nem akartunk elindulni, házhoz rendeltük. Minden nagyon dinom volt.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Szörnyű 2021. szeptember 25.a párjával járt itt
Éhesen tértünk be ide egész napi túra után. A felszolgáló hamar jött, az italokat is rendben megkaptuk és rendeltünk leveseket és második fogást is. Ahogy hallottuk állandóan csörgött a telefon, jöttek az újabb pizza rendelések. 25 perc elteltével sem kaptuk meg a levest. Rajtunk kívül 1 asztalnál ültek, ők már vacsoráztak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Kiváló 2021. július 16.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos bisztró a Segítő Mária kegytemplom közelében. A gazdagréti Szent Angyalok templom zarándokcsoport 10 tagja tért be ebédelni. Annak ellenére, hogy egy másik tíz fős csoport külön-külön pizzát rendelt, a mi rendelésünket is gyorsan felvették. Az üdítőital és a hideg sör perceken belül az asztalunkon volt.
Csevegő Bisztró Bodajk - Külső képCsevegő Bisztró Bodajk - BelsőCsevegő Bisztró Bodajk - Étel/italCsevegő Bisztró Bodajk - Egyéb