Csendesség és finom "ebéd"

Lebuj Pincefogadó étterme BodrogkeresztúrLebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr a térképen

Kiváló 2020. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. június 28.
Barátoktól hallottunk az étteremről, nem a legjobbakat, de mi csak a saját tapasztalat alapján szoktunk dönteni, véleményt mondani.
Késői ebédre tértünk le az út szélén lévő "Lebújba"
Kevesen voltak, a fogadtatás kedves volt, a vendégszeretetről árulkodott. Kint a kerthelyiségben foglaltunk helyet.
Nekem nem volt kérdéses, hogy, ha van halászlé akkor azt eszem.
A párom is kedvet kapott és Ő is azt választotta.
Nem kellett sokat várakoznunk és már ott is gőzölgött előttünk. Ízlésesen tálalva, forrón és bőségesen. nagyon finom, házi jellegű kenyér volt hozzá. A felszolgáló férfi nagyon barátságos volt. Ahány ízben elhaladt mellettünk mindig váltottunk pár szót.
A barátok véleményét nagyon is megcáfoljuk. A halászlé nagyon finom volt az italok kellően hidegek és a kiszolgálás is remek, udvarias.
Ha még arra visz az utunk biztosan betérünk.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Lebuj Pincefogadó étterme Bodrogkeresztúr - Étel/ital

Lebuj Pincefogadó étterme további értékelései

2024.04.06a párjával
A harcsa halászlé kritikán aluli,. A vegyes halászlé pangasous felével kínálják harcsaként.A rántott harcsa szintén ugyanez,persze jó áron számolják.
2023.11.03barátokkal
Negyedmagammal tértem be tegnap este egy kellemes vacsora reményében. Minden volt, csak az nem. Pulton könyöklő primitív személyzet, akik a vendégeket kibeszélik, bámulják, ehetetlenre elsózott leves, nyers palacsinta, elégtelen vendégkommunikáció. Senkinek nem ajánlom.
2023.10.24családjával
Okt.23-án voltam többedmagammal,de már a kiszolgálás is hagyott kívánnivalót maga után.Én grillezett csülköt rendeltem hagymával hasáb burgonyával, és kaptam egy hagyma nélküli főtt félig megégett zsirplacsnit,csak a hasáb volt ehető,mikor jeleztem hogy ezt nem tudom megenni,gond nélkül...
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2026.01.31-ig