Hét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr

Hét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr
Hét vezér-szoborcsoport BodrogkeresztúrHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr
Hét vezér-szoborcsoport BodrogkeresztúrHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr

Hét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr bemutatkozása

A Hét vezér szoborcsoportot Sárossy Tibor sárospataki fafaragó művész keze munkáját dicséri, melyet 2000-ben avattak fel. Ez volt az első köztéri alkotásainak egyike. A település címerét tartalmazó zászlótartót a Közép-európai Művésztelep alkotói készítették bodrogkeresztúri kőből.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
Wellness ajánlat félpanziós ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
69.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Hét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 738 városban járt márFelfedező - 2364 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45751 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 23.egyedül járt itt
Kovácsvágásnál már leírtam a véleményem, ott is van egy ilyen nyomorult vezér-csoport, nos, került Bodrogkeresztúrra is. . . mondjuk, ezek itt fekete fából vannak, amazok meg ott valami világosabb anyagból készültek. És míg Kovácsvágáson inkább pozsgás parasztok álltak vezérnek, itt úgy tűnik, hogy sanyarú sorsú, gyomorbajos, keserves, vagy mit tudom én milyenek.
Hét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Külső képHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Külső képHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Külső képHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Egyéb