Nyomi kis vezérek

Hét vezér-szoborcsoport BodrogkeresztúrHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr a térképen

Átlagos 2024. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. május 23.
Kovácsvágásnál már leírtam a véleményem, ott is van egy ilyen nyomorult vezér-csoport, nos, került Bodrogkeresztúrra is... mondjuk, ezek itt fekete fából vannak, amazok meg ott valami világosabb anyagból készültek. És míg Kovácsvágáson inkább pozsgás parasztok álltak vezérnek, itt úgy tűnik, hogy sanyarú sorsú, gyomorbajos, keserves, vagy mit tudom én milyenek. Persze, nehéz ezt leírni, meg lehet, hogy nem is illik, mert ez valami irtózatosan szent nemzeti dolog, de nem tehetek róla, hát ha egyszer ilyen benyomást keltenek, az oldal szándéka meg az, hogy élmények első kézből, hát itt éppen tőlem, és nekem ez az élmény adatott.
Hét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Külső képHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Külső képHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Külső képHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - EgyébHét vezér-szoborcsoport Bodrogkeresztúr - Egyéb
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
2026.04.30-ig