Alabástrom Panzió Bogács

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Alabástrom Panzió Bogács vélemények

Kiváló 2023. szeptember 27.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van. Közel a gyögyfürdőhöz. Családias környezetben, saját ingyenes parkolási lehetőség. Ár érték arányban nagyon jó. Mindenkinek ajánlom.
Alabástrom Panzió Bogács - EgyébAlabástrom Panzió Bogács - Egyéb
Kiváló 2022. május 19.családjával járt itt
Kedves fogadtatás, udvarias, barátságos személyzet. Tiszta, szép szobák. A földszinten kertkapcsolatos terasz, az első emeleten szintén terasz található, ahol pinpongozni is lehet. Gyönyörűen karbantartott kert, bográcsozó, szalonna sütő. Kellemes hangulatú, finom vacsora, bőséges svédasztalos reggeli várt minket.
Alabástrom Panzió Bogács - Külső képAlabástrom Panzió Bogács - KörnyékAlabástrom Panzió Bogács - KörnyékAlabástrom Panzió Bogács - KörnyékAlabástrom Panzió Bogács - EgyébAlabástrom Panzió Bogács - Egyéb
Átlagos 2019. október 22.a párjával járt itt
Párommal és barátaimmal két napot töltöttünk el a szálláson,születésnapot ünnepeltünk. Egy hónappal előre,telefonon történő egyeztetés alapján kértem a szállásadót,hogy szeretnék egy tortát,tüzijátékkal a második este,vacsora után. A hölgy segítőkész volt, kérte,hogy még személyesen is egyeztessünk majd.
Szörnyű 2018. december 28.barátokkal járt itt
A barátaimmal érkeztünk nyaralni a panzióba de valami elképesztően gyenge volt a színvonal. A wifi nem működött pedig azt írták kiváló minőségű, a főnök asszony álszent volt mert mikor megérkeztünk kedveskedett aztán hallottuk ahogy rólunk beszél, a ruháinkról és úgy összességében a külsőnkről.
Átlagos 2017. június 5.barátokkal járt itt
Elhelyezkedése kiváló,ha a strand közelsége számít.Nem hiper-szuper a bútorzat,elég kopottas a dizájn,viszont a kert csodás,a svédasztalos reggeli finom és bőséges.A személyzet kedves.Sajnos nem helyben vacsoráztunk,ezt legközelebb pótoljuk!
Kiváló 2016. november 7.a párjával járt itt
Visszatérő vendégei vagyunk az Alabástrom Panziónak,és nem véletlenül. A svédasztalos reggeli minden igényt maximálisan kielégít,az apartman tiszta,otthonos,hangulatos,családias,és központi elhelyezkedése révén kitűnő kiindulási pont akár egy jó túrához,vagy a borospincékhez,de a legfontosabbat ki ne felejtsem,a termálfürdőtől néhány méterre helyezkedik el. Jó szívvel ajánlom Mindenkinek!
Gyenge 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
Wifi szolgálat nem volt, /de az arban benne volt/
12. 600Ft. helyett,14. 000Ft volt az ara,nem az amit lekuldtek a saját e-mail címre. ami a tisztasagot illeti a szemetes kuka nem volt kiuritve mikor megérkeztunk. csalodott vagyok,lenne mit javítani! Az etkezésnél a svédasztalos reggelinel nem volt feltoltve fokozatosan ha valami elfogyott a vendegeknek kellett kérni. ez is hiányos!
Kiváló 2016. május 21.a párjával járt itt
Tökéletesen éreztük magunkat, csak ajánlani tudom. Kiváló személyzet. Kellemes pihenési lehetőség. Minden alkalommal tiszta szoba várja az érkező vendégeket. A svédasztalos reggeli minden igényt kielégít. A kert kialakítása is nagyon megnyerő, szabadidős tevékenységek eltöltésére ideális. Terasz is van, ahol ha kellemes az idő étkezni lehet.
Kiváló 2015. december 31.a párjával járt itt
Tökéletes konyha, nagyon kedves tulajdonos és személyzet. Itt tökéletesen lehet pihenni. Nagyon köszönünk mindent.
Kiváló 2015. október 1.barátokkal járt itt
Nekem és barátaimnak nagyon tetszett a panzió, közel a fürdő, szép a kert és van erkély is, ahonnan szép kilátás nyílik a kertre. Kényelmesen lehet ott ücsörögni és pihenni, olvasni, kártyázni, vagy csak beszélgetni. A kertben is lehet sétálni. Az ellátással is meg voltunk elégedve.