Vörös Attila

Vörös Attila adatlapja

Vörös Attila vagyok, Budapestről. Szeretünk utazgatni, főleg tavak fürdők közelébe. Mindig a párommal töltjük a szabadidőnket. Eléggé ínyencek vagyunk, tehát szeretjük az izgalmas ízeket, finom ételeket.Próbáljuk a helyi régiók ízeit felfedezni.(bár ez súlyunkból nem vonható le. Párom: 50, Én. 65 kiló vagyok)
Autóval, vonattal, vagy busszal utazgatunk. Budapesten a kedvenc vendéglőnk a Nótafa.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Elég öreg, és bolond
Regisztráció2015.12.31
Utoljára itt2023.11.27

Kiváló 2023. november 10.a párjával járt itt
A kiszolgálás barátságos, közvezlen és emberi. Ritka a a mai világban. Köszönünk mindent. Ha lehetne (Budaprstiek vagyunk) minden nap itt ebédrlnénk.
Mégegyszer kösönjük.
Felhasználó fényképei:
HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - HBH Bajor Sörház & Étterem Eger -
Kiváló 2021. november 11.a párjával járt itt
Kedves, kiszolgálás, rugalmas ételválaszték.( köret, főétel választás) Ár-érték-mennyiség arány tökéletes. Az ízek jók, finomak, izgalmasak.
Sok+++++
Felhasználó fényképei:
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros -
Kiváló 2022. május 20.a párjával járt itt
A kiszolgálás tökéletes. Az ételek egy része " újragondolt ",de nagyszerű, és finom. Egerszalók legjobb vendéglője, szerintem, és a Párom, szerint. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. A túrógombóc könnyű, lágy, isteni. A kacsamáj izgalmas, és a többi étel is az elvárásoknak megfelel, vagy annál is jobb. Köszönjük.