PNelli étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg PNelli értékeléseit!

Olvasd el PNelli étterem értékeléseit!

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Másodjára tértünk be ide,ezúttal ismerősökkel.Nekik is nagyon tetszett.
Az épület régi falusi ház,belül nosztalgikus hangulat,retró tárgyak,kellemes környezet.Vasárnap délután tömeg,kirándulók,családok...A választék épp elég,minden nagyon guszta,az árak átlagosak.
Még biztos betérünk!
Hangulatos vendéglő -

Lorena Étterem Hajdúszoboszló

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Családi hétvége keretében volt szerencsém itt enni.Sokat tanakodtunk,hová térjünk be és nem csalódtunk.
Az idősebb felszolgáló kedves volt,a humorával sem volt gond.Az étel finom és bőséges,várnunk sem kellett sokat.
A helység maga kellemes,tetszett a berendezés.
Az árakat elfogadhatónak találtuk,szerintem átlagosak.
Jól éreztük magunkat!
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Véletlenül tértünk be ide. A teraszon választottunk asztalt,kilátással a Dunára. A pincérek fiatalok voltak,talán tanulók(? ),de kedvesek. A kiszolgálás lassú volt kissé,az ételek átlagosak,a választékból azért találtunk nekünk tetszőt. Nem tűnt nagy adagnak,de finom volt és jól is laktunk. A számla sem volt durva.
2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 15.
Már többször jártunk itt,elvitelre is rendeltünk tálat.Az ételek finomak és kiadósak,az árak sem olyan vészesek.A kiszolgálás jó,ismerősként üdvözölnek.Még biztos visszatérünk.
Hangulatos hely -

Öregmalom Étterem Bogács

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Barátokkal tértünk be ide,értékelések átolvasása után.Hangulatos étterem,a felszolgáló kedves,az árak közepesen drágák.Választék terén nagy meglepetés nem ért,viszont az adag lehetett volna nagyobb.
Visszajárunk a Patakba -

Patak Vendéglő Kismaros

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Harmadik alkalommal vacsoráztunk itt a párommal.Szép környezetben,családias hangulat és kedves kiszolgálás,finom ételek.A környéken sok a kiránduló,így nem néznek ki melegítőben se és a kutyásokat is beengedik.
Mindenkinek ajánlom!Mi még biztos betérünk!
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tegnap jártunk itt,harmadik alkalommal. Ezúttal testvéremékkel. Már nagyon kíváncsiak voltak és nem csalódtak! Volt velünk 2 válogatós kamasz,csak úgy tolták befele a jobbnál jobb ételeket. Az adagok hatalmasak,még a nagyevőkön is kifog. A maradékot elhoztuk,még bőven kitart,így az ára duplán kedvező. A kiszolgálás jó,a környezet szép.