Zselicvad Étterem Bőszénfa

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Zselicvad Étterem Bőszénfa vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2022. június 12.a párjával járt itt
Délidő lévén ebéddel kezdtünk. Az étterem nagyon szép, hangulatos a trófeákkal. A kiszolgálást kicsit hátráltatja, hogy a pincérek adják a farmi belépőket, ajándéktárgyakat is, de azért nem vártunk túl sokat. Muflon ragut ettem, férjem szarvapörköltet nudlival. Mindkét étel nagyon ízlett.
Zselicvad Étterem Bőszénfa - EgyébZselicvad Étterem Bőszénfa - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2021. október 8.barátokkal járt itt
Másodszor jártunk a szarvasfarmon. Most délben érkeztünk. Ezért ebéddel kezdtük. Nem voltak sokan, hamar sorra kerültünk. Kedves, készséges személyzet. Az ételek viszonylag jó adagok voltak. Ezért feleztük a párommal a másodikat. Szarvas, szamár és szürke marha húst írt az étlap. De nem volt kitalálható, melyik mi. Viszont finom volt.
Zselicvad Étterem Bőszénfa - EgyébZselicvad Étterem Bőszénfa - EgyébZselicvad Étterem Bőszénfa - Egyéb
2019. február 11.barátokkal járt itt
Jó benyomást keltő étterem, habár szinte egy lélek sem volt itt a kora délutáni időben, ezért mi is csak üdítőre (gyári) és kávéra (szokásos íz és mennyiség) ültünk be. A terem tágas, tiszta, az asztalok szépen terítettek, a már tradícionális agancsok, agancs-csillár és egyéb vadász-díszítések között.
Zselicvad Étterem Bőszénfa - Külső képZselicvad Étterem Bőszénfa - Külső képZselicvad Étterem Bőszénfa - Külső képZselicvad Étterem Bőszénfa - BelsőZselicvad Étterem Bőszénfa - BelsőZselicvad Étterem Bőszénfa - BelsőZselicvad Étterem Bőszénfa - Belső