Sibrik Kastélyszálló Bozsok
9727 Bozsok, Rákóczi F. u. 1.

Sibrik Kastélyszálló Bozsok a térképen

Sibrik Kastélyszálló Bozsok értékelése:

1. helyezett a 2 bozsoki szállás közül
121. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1089 szállás közül

Sibrik Kastélyszálló Bozsok bemutatkozása

A Sibrik Kastélyszálló Bozsokon, a Kőszegi-hegység területén, nyolc hektáros kastélyparkban található, nem messze a magyar-osztrák határtól. A környék szubalpin klímája légúti betegségekre jótékony hatású és számtalan kirándulási, kulturális programlehetőség érhető el a látogatók számára.

Sibrik Kastélyszálló Bozsok képei

Sibrik Kastélyszálló Bozsok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sokadszorra jártunk itt. A kicsit elhanyagolt, de annál kedvesebb kastély a falu legszélén, szép parkkal és erdővel körülvéve mindig visszavonz bennünket. Az újranyitás előtt gyönyörű, új tetőt kapott az épület, a fűtést is koszerűsítették, de azért van még teendő (vizesblokkok stb. ). A csend, a múlt kézzelfogható közelsége, a friss levegő, a nyugalom minden hiányosságért kárpótol.

Ugor TOP étteremértékelő
Ugor TOP egyébhely értékelő
Ugor TOP fotófeltöltő
2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 2. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltam a kastélyban. Régebben a családdal kicsit más volt a hangulata. A tulajdonviszonyok is mások voltak. Ott áll ma is a gyönyörű erdőben, a csobogó patak partján, a romantikus kertjével, az izgalmas, várszerű felépítésével és pusztul. Azóta is, hogy arra jártam. Nincs a személyzettel semmi baj, tényleg nagyon kedvesek, de nincs semmi lehetőség (talán) a kezükben.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokadik alkalommal vagyunk már ezen a helyen, igy vissza térő vendégeknek tekintentenek minket. A kastély és a park minket elvarázsol! Aki szereti a múlt értékeit, annak feltétlenül ajánljuk!!! Gizi, és kollegája tünemény. /személyzet /. Kutyabarát szállas!

Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, gyógyfürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Onyx Luxury Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.825 - 43.816,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, játszótérrel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 23.300 - 50.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig

Szállodák Bozsok környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Wellness csobbanás
Kisvárosi barangolás (min. 2 éj)

BozsokX