Sibrik Kastélyszálló Bozsok
9727 Bozsok, Rákóczi F. u. 1.

Sibrik Kastélyszálló Bozsok a térképen

Sibrik Kastélyszálló Bozsok értékelése:

1. helyezett a 2 bozsoki szállás közül
164. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1058 szállás közül

Sibrik Kastélyszálló Bozsok bemutatkozása

A Sibrik Kastélyszálló Bozsokon, a Kőszegi-hegység területén, nyolc hektáros kastélyparkban található, nem messze a magyar-osztrák határtól. A környék szubalpin klímája légúti betegségekre jótékony hatású és számtalan kirándulási, kulturális programlehetőség érhető el a látogatók számára.

Sibrik Kastélyszálló Bozsok képei

Sibrik Kastélyszálló Bozsok vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sokadszorra jártunk itt. A kicsit elhanyagolt, de annál kedvesebb kastély a falu legszélén, szép parkkal és erdővel körülvéve mindig visszavonz bennünket. Az újranyitás előtt gyönyörű, új tetőt kapott az épület, a fűtést is koszerűsítették, de azért van még teendő (vizesblokkok stb. ). A csend, a múlt kézzelfogható közelsége, a friss levegő, a nyugalom minden hiányosságért kárpótol.

Ugor TOP étteremértékelő
Ugor TOP egyébhely értékelő
Ugor TOP fotófeltöltő
2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 2. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltam a kastélyban. Régebben a családdal kicsit más volt a hangulata. A tulajdonviszonyok is mások voltak. Ott áll ma is a gyönyörű erdőben, a csobogó patak partján, a romantikus kertjével, az izgalmas, várszerű felépítésével és pusztul. Azóta is, hogy arra jártam. Nincs a személyzettel semmi baj, tényleg nagyon kedvesek, de nincs semmi lehetőség (talán) a kezükben.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokadik alkalommal vagyunk már ezen a helyen, igy vissza térő vendégeknek tekintentenek minket. A kastély és a park minket elvarázsol! Aki szereti a múlt értékeit, annak feltétlenül ajánljuk!!! Gizi, és kollegája tünemény. /személyzet /. Kutyabarát szállas!

Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
Érvényes: 2021.02.18-ig
La Maison du Calme
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 6.255,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2022.01.26-ig

Szállodák Bozsok környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Valentin nap (min. 2 éj)
Illatos kisvárosi tavasz (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

BozsokX