2011 Budakalász, József Attila u. 2

Különtermek:
Cowboy terem - max. 50 fő
Carlsberg, Holsten

Country Tanya Vendéglő Budakalász bemutatkozása

Az 1996-ban megnyílt western hangulatú éttermünkben - melyhez tágas kerthelyiség is kapcsolódik - az ízletes steakek, rostlapon sült húsok mellett a hagyományos magyaros ízeket is kínáljuk.
Különtermünkben 50 főig rendezvények lebonyolítását vállaljuk.

Country Tanya Vendéglő Budakalász képei

Szállások Budakalász városában
Wellness csomagok Budakalász városában

Country Tanya Vendéglő Budakalász vélemények

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Ismerjük ezt a vadnyugatos helyet, már több éve visszajárunk ha útba esik. Udvarias, kedves kiszolgálás, rugalmas asztalfoglalás. Pilisből jöttünk, kb. 30-40 perc volt mire odaértünk és volt asztalunk, pedig a hely tele volt. Gyerekekkel voltunk, de a pincérek türelmesek voltak, és kivárták a gyerekszáj rendelését. Az étel nagyon bőséges volt és finom.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 11.
Mivel én kb. 2 km-re lakok a helytől, évente többször látogatom. Eddig soha nem kellett csalódnom. Nagy a választék, úgy érzem mindenki találhat számára megfelelőt. Nem csupán a sablonos ételek találhatók meg a menün, különlegességekkel is találkozhat az ember. Az árakat tekintve a hely nem olcsó.

Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 7.
Lányom választotta ezt a helyet, itt ünnepeltük meg a születésnapját.Nagyon udvarias kiszolgálásban volt részünk. Nagyon finomak voltak az ételek. Jó hangulatú vacsora volt.
Annyira megvoltunk elégedve, hogy megbeszéltük máskor is ott fogunk vacsorázni. Jobb időben, hogy a teraszt is kipróbálhassuk. Semmi negatívumot nem tudunk említeni.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csábító volt a külcsín, ezért betértünk egy késői ebédre. Nagy kár volt, mert a kiszolgálás akadozott,a tányér széle csorba volt, de ez még mind semmi ahhoz képest, hogy a krumpli avas olajban volt kisütve, a steak-től pedig Toxoplasma fertőzést kaptam. . . . Aki kicsit járatos a témában, azt tudja, hogy ilyet a nem megfelelő higiénétől lehet beszerezni.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 15.
Nagyon szép étterem, amióta kibővítették, még tágasabb világosabb lett. Nagyon készségesek, és udvariasak a pincérek. Az ételadagok kimondottan kielégítőek, és finomak, és frissek. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Jó a hangulatos zene, ami szintén kellemes. Folyamatosan szépül. és fejlődik az étterem, odafigyelnek a részletekre is.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 23.
Szépen kialakított étterem szép terasszal és belső résszel. Ennek ellenére elég nagy csalódást okozott a csapvízzel felöltött és melegen kihozott bodzaszörp és a kólának eladott vizezett kólaszörp. A köretként tálalt rizs pedig úgy össze volt állva és száradva, mintha az ötödik melegítésen esett volna át. A kizárólag készpénzzel történő fizetés már csak hab volt a tortán.

Legnépszerűbb csomagok Budakalászon és környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.932 - 28.293,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.08.31.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.368 - 67.968,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 11.032 - 17.078,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.07. - 2020.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.07.06. - 2021.07.07.

Szállodák Budakalász környékén
Royal Club Hotel Budakalász
Tó Wellness Hotel Budakalász
City Hotel Unió  Budakalász
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)