Veldi Cukrászat Budaörs

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Veldi Cukrászat Budaörs vélemények

Kiváló 2024. január 15.egyedül járt itt
Bárki bármit mond, szerintem a a legjobb cukrászda Budaörsön! Minőségi sütemények, és nagy a választék is. Kedves és családias kiszolgálás. Tortarendelésnél minden igényt kielégítenek. A fagylalt pedig a legjobb amit valaha ettem. Nyáron a kerthelyiség a kedvenc helyem, rendszeres vendég vagyok.
Szörnyű 2023. június 25.családjával járt itt
Netes keresés alapján a második lwgmagasabb pontszámú fagyizó Budaörsön, de hatalmas csalódás. A fagyi rendben volt, de szörnyen mufurc kiszolhálás, kézmosási lehetőség nincs, az asztalok koszosak. Soha többet nem jövünk ide.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2022. május 29.egyedül járt itt
Egy kitűnő ebéd után indultam hazafelé, gyalogosan, gondoltam 1-2 megállót inkább lesétálok, nem kell azonnal felugrani a buszra. Elhaladtam több vendéglátó egység mellett, pizzéria, gourmet menüs étterem (nem volt nyitva), majd a Veldi cukrászdához érkeztem, ahol jártam már korábban is, de évekkel ezelőtt.
Veldi Cukrászat Budaörs - EgyébVeldi Cukrászat Budaörs - EgyébVeldi Cukrászat Budaörs - EgyébVeldi Cukrászat Budaörs - EgyébVeldi Cukrászat Budaörs - EgyébVeldi Cukrászat Budaörs - Külső képVeldi Cukrászat Budaörs - Külső képVeldi Cukrászat Budaörs - Étel/italVeldi Cukrászat Budaörs - BelsőVeldi Cukrászat Budaörs - BelsőVeldi Cukrászat Budaörs - Étel/italVeldi Cukrászat Budaörs - Étel/italVeldi Cukrászat Budaörs - BelsőVeldi Cukrászat Budaörs - Étel/italVeldi Cukrászat Budaörs - Étel/italVeldi Cukrászat Budaörs - Étel/italVeldi Cukrászat Budaörs - Étel/ital
2018. február 15.egyedül járt itt
Budaörs szerte jól ismert cukrászda a Főút Budapesthez közelebbi végén, közvetlenül a Főút mellett. Parkolás az út mellett mindkét oldalon lehetséges, gyalogos átkelő nincs, így nagyon figyelni kell az úttesten áthaladásnál, mert jelentős az autós forgalom.