3,9

2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Coffeeshop Company Budaörs vélemények

2018. február 26.egyedül járt itt
A Coffeeshop Company és a Starbucks versenyéből, ha egyáltalán van ilyen, nálam egyelőre a Starbucks áll nyerésre. Viszont ha kritikus akarok lenni minden szempontból, akkor a tisztaságban, rendszeretetben a CSC szerintem erősebb. Ugyanakkor nem mindig kedves a személyzet.
Coffeeshop Company Budaörs - Belső
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2017. november 20.a párjával járt itt
Budaörsön jártunk, nagybevásárlás és ebéd után szerettünk volna kávézni. Ez esett a legközelebb, így a Caffeeshopot választottuk. A hely nagyon hangulatos, az illatok, a kinézet - megjön az ember kedve a kávéhoz, de az árak valóban a csillagos egekben! Nagyon sajnálom, de azért kipróbáltuk. Hosszú kávét ittunk, íze tökéletes. . . kávéimádók tuti kedvence!
2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Csak egy gyors kávét szerettünk volna. Itt nem várt senki, így gondoltuk kipróbáljuk. Kapucsínó tejhabbal, nézzük. Az ára idézi a nagy trendi amerikai kévézók árait, 800 Ft-nál kezdődik az említett típus. Papír pohárban kapjuk, amely jól néz ki, de könnyen átmelegszik. A hab állaga és a kv íze azért sokban kárpótolt minket a kiadott forintokért. Finom volt nagyon, de ennyit sokallok érte.
Coffeeshop Company Budaörs - Étel/ital