Halpatkó - Auchan Budaörs Budaörs

4,5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.12.20-ig
Szépia Hotel Zsámbék
59.006 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Halpatkó - Auchan Budaörs Budaörs vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 89 városban járt márFelfedező - 42 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. július 26.a párjával járt itt
Akárhányszor járunk Budaörs Auchan környékén, Párom mindig beugrik egy halas burgerre ide a Halpatkóba. Általában a hagymalekváros halburgert szokta kérni, maga a halpogácsa istenien van elkészítve. Én is megkóstoltam, tényleg nagyon bőséges és különleges ízű ételről van szó. Nem csak halas ételeket lehet náluk kérni. Biztosan visszatérünk még ide. A kiszolgálás is mindig gyors és kedves.
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Halpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - EgyébHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - Egyéb
2003
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 665 városban járt márFelfedező - 2155 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 40919 feltöltött kép
2019. december 18.egyedül járt itt
Jó hely ez a Halpatkó. . . mondjuk, egy kis hibával. Az Auchan un. korzóján van, a KFC és a cipóbolt között, kb. két hónapja. Odamentem, mafláztam egy sort, ahogy kell, ha új helyre megy az ember, aztán szóba is elegyedtem. A fülében nagy karikákat lengető srác lehet, hogy a tulaj volt, de mindenesetre birtokosként sorolta fel a halakat: "van pontyom, van harcsám, van fogasom.
4Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Halpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - Külső képHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - BelsőHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - Külső képHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - BelsőHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - Külső képHalpatkó - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/ital
Még több kép (5 db) >>