Kentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs

3,4
a 86 budaörsi étterem közül
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs
Kentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs BudaörsKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Kentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs vélemények

Kiváló 2021. augusztus 10.családjával járt itt
A rendelést aki felvette nagyon kedves, barátságos, segítőkész volt. Augusztus 4-en és augusztus 10-en is vele találkoztunk. Sajnos a nevére nem emlékszem, talán Erzsi - a blokkon 35-ös kódja volt.
Kölcsönös mosollyal minden jobb.
Csak ajánlani tudom!
Kis családom is jól érezte magát.
Köszönjük!
Gyenge 2021. január 21.családjával járt itt
Már 2x jártunk úgy, hogy nem kaptuk meg a teljes megrendelésünket :-(
Természetesen erre csak otthon döbbentünk rá, mert nem volt ilyen tapasztalatunk más KFC-nél. Nem 1 dolog maradt le egyik esetben sem. Az esélyt megadtuk nekik mi is. Már ismerősök is jártak itt így, sajna. Szóval nem egyszeri esetről van szó.
Átlagos 2019. március 2.családjával járt itt
Nem jószántamból tértünk ide be, de hát arra gondoltunk, hogy a fővárost szombat estefelé elhagyva ez a leggyorsabb megoldás egy étkezésre. Ezen a napon este 6 környékén olyan személyzet volt beosztva, kiknek halvány fogalmuk sincs a vendéglátásról. Biztos a szombat este miatt, vagy kevés a bér - nem tudni.
2082
Átlagos 2018. június 11.egyedül járt itt
100 méterrel egy McDonald's után, 500 méterrel egy másik KFC előtt, hát csak a célforgalom. . . igaz, itt van KFC-Drive, szóval, autóból is lehet. De annyira azért nem jó, ha csak más ötleted nincs. A hangulatot egyébként csak fokozta vagy nem fokozta, hogy fogyasztás alatt a benti dolgozók spontán kórust alakítottak és valami ismert lakodalmas rockot nyomtak, elég hangosan és elég sokáig. Legalább az ő hangulatuk jó volt.
Kentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - Étlap/itallapKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - Étel/italKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Agip DT Budaörs Budaörs - Külső kép