Kentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs

3,6
a 86 budaörsi étterem közül
gyorsétterem
Kentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs
Kentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs BudaörsKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Kentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 686 városban járt márFelfedező - 2247 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43146 feltöltött kép
2023. október 17.a párjával járt itt
Budaörsön egészen kis távolságon, azaz párszáz méteren belül 4 KFC is van. Egy a TESCO-ban, egy a parkolóban előtte, egy az M7-M1 túloldalán az út mellett és egy az Auchanban. Ebből kettő DT, azaz autós is. Na, akkor mentünk oda, ahol még nem voltunk. Viszonylag új, egy ebédre jó lesz, nem zsírozom össze a nadrágomat az autóban ülve, persze, hogy inkább beülök.
Kentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - MosdóKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - Étel/ital