Meglepő lett a vége

Kentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs BudaörsKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs a térképen

2023. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. október 17.
Budaörsön egészen kis távolságon, azaz párszáz méteren belül 4 KFC is van. Egy a TESCO-ban, egy a parkolóban előtte, egy az M7-M1 túloldalán az út mellett és egy az Auchanban. Ebből kettő DT, azaz autós is. Na, akkor mentünk oda, ahol még nem voltunk. Viszonylag új, egy ebédre jó lesz, nem zsírozom össze a nadrágomat az autóban ülve, persze, hogy inkább beülök. A képes-nyomogatós táblán csak úgy nyomkodtuk a tételeket, nem gondoltam volna, hogy ilyen brutálnagyokat nyomtunk, két különféle menü, hozzá valami kis hagymakarika, meg valami kis káposztasaláta... aztán puff, mi lett a vége? Közel 10000 forintért ettünk ketten egy közönséges gyorsétteremben. Ilyen még nem volt, azaz nem emlékszem rá. De ránézésre nem egy veszélyes számla, ha csak a részeket nézzük, négy tétel van összesen 1000 forint felett (1760+1700+1040+2080), a többi inkább apróság. De hogy lett ebből tízezer? Utánaszámoltam, és tényleg annyi... jé, nahát! Talán a képen látszik a zsákmány, nem egy dombnyi kaja, csak két tálcán van elosztva módjával... hát, így jártunk. Akkor ezentúl ugyanezt így kell kalkulálni. (Zinger 1760, normál sültkrumpli 880, sajtburger 680, szárnyacskák 1700, pepsis utántöltögetős 1040, kicsi hagymakarika 490, qurrito 2060, káposztasaláta 490, hát valahogy így...) Tegyem hozzá még azt, ami tényleg tetszett, nem kell kódokat kérni, kunyerálni, könyörögni, hogy kimehess kezet mosni, mert egy kulturált, hozzáférhető kézmosó van a vendégtérben!
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Kentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - MosdóKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - Külső képKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - BelsőKentucky Fried Chicken - Tesco DT Budaörs Budaörs - Étel/ital
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig