Mókaliget Budapest

Mókaliget Budapest
Mókaliget BudapestMókaliget Budapest
Mókaliget BudapestMókaliget Budapest

Mókaliget Budapest bemutatkozása

2023 nyitott meg Budapest egyetlen mókus- és madárparkja Újpesten. Az elkerített kis kertben a mókusok szabadon ugrándozhatnak, de számos madárfajnak is otthont ad a park, illetve sünilak és rovarhotel is található benne.

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
12.29-01.01.
Hotel Laroba Alsóörs

Mókaliget Budapest vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Érdekes 2024. január 22.a párjával járt itt
Picike kis állatparadicsom Újpest szélén. Mókusokat nem láttunk, ők reggel járna errefelé, de különféle madarakat annál többet. Laci bácsi a hely megálmodója, éppen töltötte fel az etetőket és folyamatosan mesélt. Almát vittünk, ezt is szétvagdosta a madaraknak. A rigónak tetszett. Példamutató, hogy Újpesten ennyire szeretik és tisztelik az állatokat. Jó ezt látni!
Mókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - EgyébMókaliget Budapest - Egyéb