Élet menete Budapest

Élet menete Budapest
Élet menete BudapestÉlet menete Budapest
Élet menete BudapestÉlet menete Budapest

Élet menete Budapest bemutatkozása

2014. április 27-én állították fel a Kelemen Zénó alkotta térplasztikát.

Thermal Hotel Balance Lenti - Senior hétköznapok fürdőbelépővel
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Élet menete Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kihagyható 2023. április 7. járt itt
Nem igazán vagyok jártas a témában, szóval fogalmam sem volt, mi lehet ez a félcső vagy vese alakú nonfiguratív kompozíció a Ferenciek tere falatnyi zöld területén. De hála az ittjartam. hu-nak máris okosabb lettem ezzel az információval én is. Az Erzsébet híd pesti lábánál a híd alatti parkoló mellett található ez az emlékmű.
Élet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44157 feltöltött kép
Átlagos 2022. december 6.egyedül járt itt
Ki tudja, ez valahogy nem lett olyan ütős. Mármint az én véleményem szerint. Emlékszem, ott voltam, amikor felavatták, a holokauszt 70. évfordulóján, és akkor innen indult az Élet menete. Bevallom, akkor sem tetszett különösebben.
Élet menete Budapest - Külső képÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - Külső képÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - EgyébÉlet menete Budapest - Külső kép